Software-update: Control Panel voor DirectX 8.0

Op M3DZone vond ik een handige tool, namelijk een control panel voor DirectX 8.0. Nadat je het bestand hebt uitgepakt en het cpl-filetje naar de system(32)-directory hebt gekopieerd, zal er een nieuw icoontje in het configuratiescherm verschijnen. Via deze DirectX Properties kunnen allerlei eigenschappen worden ingesteld voor alle DirectX-onderdelen. Een aanrader voor de tweaker die alles (al dan niet in positieve zin) wil veranderen:

Als je DirectX8.0 al hebt gedownload en je wilt wat meer hierover weten of meer kunnen aanpassen, download dan de DirectX8.0 Control Panel vanaf onze server, hier. In het zip bestandje staat een .cpl bestand en dit hoef je alleen maar in je \windows\system of \winnt\system32 map te gooien. Ga dan naar het configuratiescherm en voila het icoontje staat erbij!
Versienummer 1.0
Besturingssystemen Windows 9x, Windows NT, Windows 2000
Website M3DZone
Download http://www.m3dzone.com/files/utils/directx.zip

Door Mark Timmer

14-11-2000 • 12:31

7

Bron: M3DZone

Reacties (7)

7
7
3
2
1
4
Wijzig sortering
AuteurAnoniem: 3689 @Hoyden14 november 2000 12:51
Thanx. Hij is blijkbaar gerenamed, want net had ik 'm zelf nog vanaf de oude URL gedownload.
Zelf heb ik Windows 2000 en ik moest deze installen in winnt\system32. Dit staat niet in de readme maar wel op de hoofdpagina van MD3Zone.
(Lees je een keer de handleiding is het ook niet goed ;)
Controlpanel werkt overigens ook met DirectX 7 :)
In de URL staat toch 1 W teveel hoor :Z
Zijn er ook meer mensen die als ze het directx-control panel openen, zien dat bij DirectX8 de Direct3D versie nog 7 is??
Bij mij staat in Win2k bij Dxdiag een bestand d3d8.dll, neem dan aan dat het direct3d 8 is..

Die w teveel maakt nix uit..

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.