Software-update: µTorrent 3.1 build 26616

µTorrent 1.8 logo (60 pix)Er is een nieuwe versie uit de stabiele 3.1-tak van de bittorrent-client µTorrent verschenen. Nieuw in versie 3.1 is onder andere de mogelijkheid om apparaten aan µTorrent te koppelen om er zo content naartoe te streamen en er zijn diverse verbeteringen aan het benaderen van de harde schijf. Sinds build 26593, de eerste stabiele 3.1 uitgave, zijn de volgende verbeteringen aangebracht:

Changes in version 3.1 build 26616:
  • Fix: Crash when loading magnet links
  • Fix: Fix GET requests by not sending "Content-Length" header (symptom: broken RSS feeds)
  • Fix: fix torrent update when manually adding a peer
  • Fix: make sure the bottom view is refreshed
  • Fix: update toolbar (button) state when torrent status changes
  • Fix: multiselecting sidebar nodes would show the same torrent multiple times
  • Fix: integer overflow issue when downloading faster than 16MiB/s
Changes in version 3.1 build 26595:
  • Fix: bug where piece with hash failure would keep failing

µTorrent 3.0 alpha screenshot
µTorrent 3.0 alpha screenshot, klik op de afbeelding voor een grotere versie.

Versienummer 3.1 build 26616
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008
Website µTorrent
Download http://download.utorrent.com/beta/utorrent-3.1-latest.exe
Bestandsgrootte 718,00kB
Licentietype Freeware

Reacties (8)

Sorteer op:

Weergave:

Al die functies die jij noemt zijn van kleine waarde, het zijn meer koppelingen (die je kan verbergen) om apps te installeren. Ook het raten en commenten kan je volledig uitzetten en niet weergeven. Apparaten koppelen is een nieuwe handige functie maar ook geen verplichting. Al met al vind ik het persoonlijk nog geen bloated software en blijft het mijn favo torrent client.

Dus het valt allemaal wel mee, er valt namelijk genoeg naar wens aan te passen in de opties om gewoon de look en feel van 2.x.x terug te krijgen.

[Reactie gewijzigd door Verwijderd op 24 juli 2024 10:08]

3+ verbruikt echter in mijn ervaring beduidend meer resources dan 2.x. Dat is ook de hoofdreden waarom ik bij 2.2 ben blijven hangen (ik had ook 1.8 kunnen blijven gebruiken, maar die schijnt minder veilig te zijn en is technisch verouderd).
Dat doet deze versie ook. Om die reden ben ik ook teruggegaan naar de eerste versie die udp-trackers gebruikt (versie 2.0.4).
Met de nieuwe versie is er verschrikkelijk veel lag wanneer je veel torrents geladen hebt alsmede de vele extra opties waar je niks aan hebt als je alleen maar wilt downloaden/uploaden.

Je opmerking over minder veilig ontgaat mij een beetje. Aan het torrent-protocol is weinig tot niets veranderd behalve de toevoeging van DHT, maar dat is voor mij persoonlijk weinig meerwaarde daar ik dat standaard uitzet. Voor de rest zijn alle opties exact hetzelfde als in versie 3.1.
Hoe zijn de ervaringen met µT 3.0+? Ik ben blijven hangen bij versie 2.2.1 omdat het leek dat het steeds meer bloated zou worden. De toevoeging van Apps, ratings/comments, koppelen van apparaten hoeft van mij allemaal niet.

Of valt het allemaal wel mee?

[Reactie gewijzigd door Toryu op 24 juli 2024 10:08]

Naja, na wat instellingen aangepast te hebben valt het allemaal wel mee.
Alleen bij het verwijderen van een bestand duurt het 1 tel voordat je het bestand ziet verdwijnen.

Voorheen gebeurde dit per direct.
Heb een SSD etc. dus zelf merk ik niet echt dat utorrent trager wordt.
ik vind het wel fijn werken, het is inderdaad wel iets bloated, maar niet te,
- remote control werkt goed(kan op school mijn downloads in de gaten houden, dingen teovoegen)
- merk toch wel een verschil in stabiliteit en snelheid(verbeteringen),

had meer redenen om wel te updaten als niet te updaten :p
Mag hij wat meer resources verbruiken, ik vind de Streaming functie van 3.* heel wat waard.
Met de download/upload snelheden van iedereen tegenwoordig werkt die best prima!
De automatische update van 3.0 naar 3.1 werkt niet, en als je bij Help controleert op updates zegt hij dat er geen nieuwe versie is :( . Ik heb 3.1 dus maar van hun site gedownload.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.