Software-update: FrostWire 4.18.4

FrostWire logo (75 pix)FrostWire is voorzien van een update naar versie 4.18.4. FrostWire is een in Java geschreven bestandsuitwisselingsprogramma voor Gnutella- en Bittorrent-netwerken, en beschikbaar voor Windows, Mac OS X en Linux. Het is ooit tot stand gekomen nadat Limewire, waarnaar dit programma is gemodelleerd, in 2005 overwoog om code toe te voegen waarmee auteursrechtelijk materiaal kon worden geweerd. De installer wordt geleverd met een Ask-toolbar, dus let bij het installeren even op wat er allemaal aangevinkt staat. Het changelog van deze release laat de volgende veranderingen en verbeteringen zien:

Changes in version 4.18.4:
  • New: "Tools > Refresh Connections". A network of FrostWire Sentinels mantains a list of reliable nodes that can be used to bootstrap your connection.
  • FrostWire IP BlackList technology updated to get rid of over 70% of spam and fakes (thanks Aaron.Walkhouse).
  • Update: latest UPnP code merged from LimeWire Codebase for better connectivity.
  • Update: Random Splash Screens. Now showing different community submitted Splash Screens to spread the FrostWire culture.
  • Update: The Chat Server is now a parameter on frostwire.props.
  • Fix: Connection Doctor addresses more connection bootstrapping issues.

FrostWire 4.18.0 screenshot (481 pix)

Versienummer 4.18.4
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 2000, Linux, Windows XP, macOS, Solaris, Windows Server 2003, Windows Vista
Website FrostWire
Download http://www.frostwire.com/downloads
Bestandsgrootte 9,22MB
Licentietype GPL

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

09-11-2009 • 16:44

5

Submitter: Domokun

Bron: FrostWire

Update-historie

Reacties (5)

5
5
4
1
0
0
Wijzig sortering
Link stuurt je alleen naar een Changelog bij mij ;(

Hier de goeie link
Ik vind het een handig programmatje, ik vind het persoonlijk beter werken dan limewire. Ik hoop ook dat ze de volgende update een ander uiterlijk pakken!
Een erg fijn programmaatje, veel liedjes zijn bij mij echt binnen 10-20 seconden gedownload, maar dat komt ook wel omdat ik glasvezel heb :P.
Ik zie bijna geen spam meer als ik zoek op liedjes. Wel vind ik het erg jammer van het uiterlijk; het is onoverzichtelijk en überlelijk.
Heerlijk programma, alleen jammer dat ze geen auto-update functie hebben. Nu moet je steeds met een nieuwe versie de .exe downloaden en opnieuw installeren.
Als ze nou eens het design aanpakken.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.