Firmware-update: HTC Touch Pro2 1.19 EU

HTC heeft voor zijn Touch Pro2-mobieltjes een nieuwe rom uitgegeven met 1.19 als het versienummer. Met deze update wordt onder andere een icoon aan TouchFlo toegevoegd. Op ons forum zijn al verschillende gebruikerservaringen met deze nieuwe rom na te lezen in Het HTC Touch Pro2 ''Rhodium'' Topic - deel 2; daarnaast kun je natuurlijk terecht op het forum van XDA-Developers.com. De beknopte aankondiging van HTC ziet er als volgt uit:

HTC Touch Pro2 ROM Upgrade (EU)

An updated ROM is now available for HTC Touch Pro2 users to download. As always, HTC is committed to providing customers with the best possible mobile experience.

Improved Functions and Fixes:
  • The Financial Providers Icon (Yahoo!) was placed in the Stock Tab in TouchFLO to clearly indicate where the data originated.
  • The phone now shows the actual amount of RAM (288MB) instead of the amount used in previous models (256MB).
Versienummer 1.19 EU
Releasestatus Final
Website HTC
Download http://www.htc.com/europe/SupportDownload.aspx?p_id=250&cat=2&dl_id=629
Licentietype Freeware

Door Japke Rosink

Meukposter

04-08-2009 • 18:01

8

Submitter: Fanman

Bron: HTC

Reacties (8)

8
8
4
0
0
3
Wijzig sortering
Anoniem: 299848 5 augustus 2009 11:30
Volgens stond bij dat bericht ook dat het zeer onwaarschijnlijk was, daar het voor een Canadese provider was.
Mijn exemplaar heeft ROM versie 1.19.404.0 (51489) NLD van 16 mei 09.
De aangeboden versie is ..404.1..
De fixes vind ik niet echt boeiend: We slaan deze ROM maar over.
Als deze twee fixes alles is wat gewijzigd is in 3 maanden dan kun je de volgende conclusies trekken:
a) de ROM is al best goed, want kennelijk weinig wijzigingen nodig;
b) HTC neemt weinig moeite om problemen op te lossen.
Ik ondervind inderdaad zeer weinig problemen met de stabiliteit, dus ik ga maar uit van het eerste.
Ik ga uit van b, aangezien dat bij ALLE voorgaande toestellen zo is geweest. En a is bij ongeveer 80% van alle toestellen van HTC niet van toepassing. En dan heb ik er al een stuk of 6 verschillende gehad en maak nu, gelukkig, gebruik van de Touch Pro.
ik ga hem zeker proberen,
Wil graag correcte geheugen weergave, task manager zit er nu wel erg ver naast. die mist 100 mb :o

Verder is de rom die er standaard op zit erg goed.
Na mijn X1 is deze rom een verademing en erg snel.

EDIT:
Task manager zit er nog steeds 100mb naast, alleen systeeminformatie geeft het geheugen nu goed weer.

[Reactie gewijzigd door CILLER op 24 juli 2024 00:53]

Deze marginale update is de moeite niet, ik wacht gewoon verder op versie 6.5
Weet iemand of het Pro 2 model met line- uit hier op de markt komt?

Tweakers melde een tijd je terug dat er in Canada ene versie met een line-uit ingang :P was opgedoken (zoals de Touch HD heeft).
Deze update is voor mij een teken dat ze enkel noodzakelijke fixes nog voor de 6.1 lijn doen en dat ze vol op aan het werken zijn aan de 6.5 versie. Of misschien is dat wel wishfull thinking.
Even afgaande op de constante stroom aan updates voor WM6.5 roms op XDA forum dan zijn ze daar inderdaad hard mee bezig. Zowel HTC als MS.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.