Firmware-update: MSI K9A2GM-FD / FIH / FIH-S 1.6

MSI heeft voor de moederborden uit de series K9A2GM-FD, -FIH en -FIH-S een nieuw bios beschikbaar gesteld. Het bios heeft versienummer 1.6 meegekregen en is door te klikken op deze link als zip-bestand worden gedownload. In versie 1.6 hebben de ontwikkelaar van MSI twee verbeteringen doorgevoerd. Welke dat zijn precies zijn, kan hieronder gelezen worden:

Description:

  • Update CPU module.
  • Support 1000GB HDD.
Versienummer 1.6
Releasestatus Final
Website MSI
Download http://download1.msi.com.tw/files/downloads/bos_exe/7501v16.zip
Bestandsgrootte 884,00kB
Licentietype Freeware

Door Robin Vreuls

Doktersteam

19-02-2009 • 22:10

4

Submitter: NiMu83

Bron: MSI

Update-historie

Reacties (4)

4
4
0
0
0
1
Wijzig sortering
Ik vraag me af wanneer ze verder gaan met EFI, ik ben op zoek naar een degelijk EFI moederbord namelijk. BIOS en de manier waarop het opgebouwd is kan met mijn eisen zo uit de hand lopen, eer de raidcontrollers bij mijn machine klaar zijn met hun eigen bios plugins zijn we namelijk wéér een minuut verder.
volgende generatie core i7 waarschijnlijk, maar zolang AMD efi niet gaat gebruiken ziet het er niet naar uit dat het gaat gebeuren.
Deze moederborden zullen geen efi krijgen, aangezien de flashchip teklein is(1MB)
ook de k9a2 platinum zal het niet krijgen.

[Reactie gewijzigd door devil-strike op 24 juli 2024 09:43]

Toch vreemd dat er bij deze bios versie support voor 1TB hdd's is toegevoegd. Ik draai nog met bios versie 1.4, en deze werkt perfect met mijn 1 TB hdd.

Heeft iemand deze versie al geprobeerd? Zo ja, wat is je opgevallen/zijn er performance boosts?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.