MyReact stelt je in staat om naast het aanmaken van topics en het plaatsen van berichten ook onderwerpen bij te houden via e-mailnotificatie, ICQ en xml- en rss-feeds. De forumsoftware wordt beschikbaar gesteld onder een eigen licentie. Vrijdag hebben de ontwikkelaars van MyReact de zesde release candidate van versie 1.9.5 beschikbaar gesteld. De nieuwe versie kan vanaf deze pagina gedownload worden en wordt met onderstaande verbeteringen geleverd:
Ten opzichte van MyReact 1.9.5 RC1 is het volgende veranderd:Database wijzigingen:
- De template-sets crisp-strict en meukee zijn bijgewerkt naar React 1.9.5. Ook base-grey heeft de nodige CSS fixes ontvangen.
- Enkele edge cases in de mini-calendar gefixed
- Enkele PHP5 compatibiliteits fixes
- Enkele MS Windows compatibiliteits fixes (uploaden documenten, gedrag bij ontbreken libintl)
- Wanneer beheerder geen PCRE patroon opgeeft waar nickname aan moet voldoen wordt /^[a-z0-9_-]+$/iD gebruikt.
- Veel vertalingen toegevoegd en verbeterd in zowel Nederlands als Engels
- Links naar users gaan nu naar user_profile ipv de user's myreact pagina
- RML: CSS op verschillende tags verbeterd (table/list tags)
- De mime-type detectie is verbeterd. We raden echter aan om de finfo extensie uit PECL te installeren wanneer mogelijk
- De standaard instellingen in react-data.sql zijn verbeterd
- Je kunt notificaties via Private Message laten sturen (dit was al zo, enkel noemde we dit toen Push Messages)
Graag uw aandacht voor:
- F_Performance heeft 2 nieuwe kolommen gekregen: MemoryEnd en MemoryPeak. Wanneer 'store_timers' aan staat meten deze kolommen het geheugen gebruik op het moment dat de engine uitgeschakeld wordt (MemoryEnd) en het piek geheugen gebruik (MemoryPeak).
- MyReact op MS Windows, hier zijn wat fixes voor gemaakt dus we zijn benieuwd hoe dat nu werkt
- De verschillende template-set, we hebben daar een hoop in veranderd
- Private messaging
- DocumentLibrary