Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Vergelijk Netwerkaccessoires

Filters - Verfijn resultaten

Prijs

Beoordeling

Merken

NOT

Soort accessoire (Netwerk)

NOT

Verbinding (wlan)

AND
NOT

Maximale totale wifi snelheid

t/m

Verbinding (Ethernet)

AND
NOT

Verbinding (Antenne)

NOT

Zendsterkte

t/m

Zendrichting

NOT

Netwerkopslag opties

AND
NOT

IPv6 ondersteuning

NOT

Fabrieksgarantie

NOT

Datum eerste prijsvermelding

Series

Waarom Tweakers?

  • Ruim 1 miljoen producten
  • Specificaties vergelijken
  • De laagste prijs vinden
  • Product reviews lezen
  • Best buy tips redactie
  • Goed voorbereid kopen
541 uitvoeringen - Pagina 1 van 22
toon:
dBi
  • dBi
  • Richting
  • Verbinding
Richting
  • Richting
  • dBi
  • Verbinding
 
Goedkoopste Ubiquiti UniFi Cloud Key

Ubiquiti UniFi Cloud Key

-

-

Score: 3

2 reviews

€ 90,97

19 prijzen

Goedkoopste Hirschmann Multimedia over coax (MOKA 32)

Hirschmann Multimedia over coax (MOKA 32)

Overige accessoires

-

-

Score: 5

1 review

€ 54,34

15 prijzen

Goedkoopste Digitus CAT 6 patch panel

Digitus CAT 6 patch panel

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 27,95

8 prijzen

Goedkoopste Digitus Desktop Patchpanel CAT 6

Digitus Desktop Patchpanel CAT 6

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 17,17

9 prijzen

Goedkoopste Ubiquiti POE Injector, 48V, 0.5A

Ubiquiti POE Injector, 48V, 0.5A

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 15,99

8 prijzen

Goedkoopste TP-Link UE300

TP-Link UE300

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 15,70

32 prijzen

Goedkoopste TP-Link TL-ANT2414B

TP-Link TL-ANT2414B

WLAN Antenne

14dB

Directional

Score: 0

€ 52,60

21 prijzen

Goedkoopste TP-Link TL-ANT2409A

TP-Link TL-ANT2409A

WLAN Antenne

9dB

Directional

Score: 0

€ 18,40

24 prijzen

Goedkoopste AVM FRITZ! WLAN Repeater 310

AVM FRITZ! WLAN Repeater 310

-

-

Score: 3.5

4 reviews

€ 29,99

23 prijzen

Goedkoopste TP-Link TL-POE150S

TP-Link TL-POE150S

Overige accessoires

-

-

Score: 3.5

2 reviews

€ 19,25

38 prijzen

Goedkoopste TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 24,50

21 prijzen

Goedkoopste Dymo Print Server

Dymo Print Server

Printerserver

-

-

Score: 0

€ 90,50

25 prijzen

Goedkoopste Ubiquiti mPower-Mini

Ubiquiti mPower-Mini

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 48,40

5 prijzen

Goedkoopste AVM FRITZ! WLAN Repeater 310 (Duits)

AVM FRITZ! WLAN Repeater 310 (Duits)

-

-

Score: 3.5

4 reviews

€ 29,49

8 prijzen

Goedkoopste Ubiquiti mFi mPort

Ubiquiti mFi mPort

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 83,11

11 prijzen

Goedkoopste Ubiquiti Dual-Omni 5G 13dbi Antenne

Ubiquiti Dual-Omni 5G 13dbi Antenne

WLAN Antenne

13dB

Omni-Directional

Score: 0

€ 158,95

7 prijzen

Goedkoopste TP-Link TL-POE200 Power over Ethernet Adapter Kit

TP-Link TL-POE200 Power over Ethernet Adapter Kit

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 22,38

28 prijzen

Goedkoopste TP-Link TL-ANT200PT

TP-Link TL-ANT200PT

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 8,01

8 prijzen

Goedkoopste TP-Link PoE Splitter TL-POE10R

TP-Link PoE Splitter TL-POE10R

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 12,24

30 prijzen

Goedkoopste Sitecom WLX-2001 Wi-Fi Range Extender N300

Sitecom WLX-2001 Wi-Fi Range Extender N300

Overige accessoires

-

-

Score: 2.5

2 reviews

€ 48,75

21 prijzen

Goedkoopste HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR

HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 111,32

17 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2920 2-Port Stacking module

HP Procurve 2920 2-Port Stacking module

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 289,40

20 prijzen

Goedkoopste Hirschmann Multimedia over coax adapter (RH-MOKA16-BL)

Hirschmann Multimedia over coax adapter (RH-MOKA16-BL)

-

-

Score: 4

4 reviews

€ 66,57

2 prijzen

Cisco Catalyst 10GBASE-SR SFP MODULE

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 189,97

15 prijzen

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP for both Multimode and Single-Mode Fibers

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 119,79

6 prijzen

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100
1 2 3 ... 22


Apple iOS 10 Microsoft Xbox One S FIFA 17 Sony PlayStation VR AMD Radeon RX 480 4GB Battlefield 1 Google Android Nougat Watch Dogs 2

© 1998 - 2016 de Persgroep Online Services B.V. Tweakers vormt samen met o.a. Autotrack en Carsom.nl de Persgroep Online Services B.V. Hosting door True