Aangeboden door Hammetje, donderdag 10 mei 2012 13:24, 433 views
Laatste wijziging op vrijdag 18 mei 2012 21:36

Deze advertentie was een veiling.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 100,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Nee
Ouderdom 13 maanden
Verzending langsbrengen, ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Beste tweakers,

Mijn zus wilde toch een telefoon met fysiek toetsenboard, deze kan dus de verkoop in. Is gebruikt door een lieve vriendelijke blonde dame, die in principe alleen maar een beetje SMS'de, whatsappte en muziek luisterde met dit toestel.

Is niet geroot geweest, is niet gemod of wat dan ook. Ik heb het toestel gisteren geupdate naar android 2.3.4. (de standaard SE rom).

Huidige ROM:
Android 2.3.4 dus, build: 4.0.2.a.0.62.

Voor dit toestel komt Android 4.0 uit!

Wat krijg je voor je geld:
- SE arc lt15i blauw (simlock vrij)
- Autohouder
- Auto oplader
- A-DATA 16GB micro SD (class 10 - lekker snel dus)
- oordopjes SE
- originele doos

Bieden vanaf 100 euro. Verzenden kan, kosten zijn voor de koper. Direct kopen prijs is 175 euro. De bon van het toestel heb ik niet, die is mijn zus kwijtgeraakt. Toestel mag uitgebreid getest worden, functioneert gewoon naar behoren.

Adverteerder

Naam
Hammetje
Beoordeling
5 van 5 sterren
(85)
History
302 advertenties 0 actief
Actief sinds
dinsdag 28 februari 2006 15:54
Karma
26.325

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.