Aangeboden door lolgast, maandag 2 november 2026 09:10, 106 views

Advertentiedetails


Vraagprijs € 175,-
Verzendkosten Niet van toepassing
Staat Goed
Garantie Nee
Leeftijd 24 maanden
Verzending ophalen
Betaling contant, bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Te koop aangeboden ivm de overstap naar een andere printer.

Werkt probleemloos. De 2 printjes van de foto's zijn de avond voor het ontkoppelen nog geprint. Komt met doos en kan eventueel uit elkaar gehaald in de doos geleverd worden. Ter plekke uit elkaar halen en in de doos doen kost behoorlijk wat tijd. Maar mag uiteraard ook getest/werkend bekeken worden van te worden. De destijds meegeleverde desrol van 20gr filament zit er in het gesloten zakje nog bij.

Printer is uitgerust met een extra Panda LUX LED-strip van BIQU die ervoor zorgt dat printjes in het donker beter verlicht worden, dat laat bij de standaard verlichting wat te wensen over.
Na de aankondiging destijds dat 3rd party slicers niet meer ondersteund zouden worden is de printer nooit meer bijgewerkt en blijven hangen op 1.04.00.00. Updaten en gebruik van 3rd party slicers tegenwoordig wel weer mogelijk maar ik heb nooit meer de moeite genomen om bij te werken, alles werkt met de nieuwste versies van BambuStudio.

Wordt ondanks de aanwezigheid van de doos niet verzonden.

Adverteerder

Naam
lolgast
Locatie
5341 RZ, Oss, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(17)
History
61 advertenties 1 actief
Actief sinds
donderdag 23 november 2006 11:25
Karma
55.337

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 5341 RZ, Oss, Nederland

Toon op kaart