Aangeboden door RoelZ, dinsdag 4 januari 2011 23:49, 430 views
Laatste wijziging op woensdag 6 september 2017 10:28

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Vraagprijs N.o.t.k.
Verzendkosten Exclusief
Staat Gebruikssporen
Garantie Nee
Ouderdom 12 maanden
Verzending ophalen
Betaling contant, bank vooraf en paypal vooraf

Beschrijving

Hoi mede tweakers,

ik heb hier een (naar eigen noemen) HD2 dev-phone liggen. Het gaat hier om een HTC HD2 die ik eerder van een tweaker gekocht heb. Echter heb ik deze een half jaar geleden uit mijn jas laten vallen tijdens het fietsen. En ik was hartstikke blij met dit ding! :-(

Het gekke is dat dit ding zo verrekte stevig en solide is dat hij gewoon nog steeds werkt! Alleen is het geen gezicht. (zie foto's en youtube)
GSM,HSDPA,WiFi,GPS,BT,Senors .. alles werkt!
Ook het touch screen werkt! Alleen in de linker boven hoek en exact in het midden van het scherm over de gehele breedte reageert hij niet op touch. (zie ook youtube).
Ik heb ter beoordeling dus wat foto's en filmpjes online gezet.
http://www.youtube.com/watch?v=FPOhvMW7HPE

Inmiddels heb ik een Desire HD (die ik waarschijnlijk binnenkort ook op V&A ga zetten) en gebruik ik deze HD2 eigenlijk alleen nog als speeltje om leuke ROMs mee te proberen.

Ik heb hem dus volledig gehackt en heb daar momenteel de laatste Android Gingerbread 3.2.1 via NAND op staan. Met de MDJ S9.3 OC en ClockworkMod.
Windows Mobile is er dus volledig af!

Ik doe hem weg om te kijken of iemand hier meer aan heeft dan mij, dus als jij geïnteresseerd bent mag je een bod doen. Voor een te laag bedrag wil ik hem toch graag zelf houden ivm bij blijven van tweaks.

Mochten er mensen wel geïnteresseerd zijn in deze telefoon maar willen hem gewoon origineel (maar wel met schade natuurlijk :P) is dit geen probleem!

Adverteerder

Naam
RoelZ
Beoordeling
5 van 5 sterren
(20)
History
84 advertenties 0 actief
Actief sinds
woensdag 5 oktober 2005 19:30
Karma
10.896

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties (8)

Sorteer op:

Weergave:

lolz zalig dat hij nog werkt met dat scherm zo ^^
voor 80 euro wil ik 'm wel kopen. zie dat die digitizer redelijk prijzig zijn. let me know ;)
Voor een kleine 50 euro heb je een nieuwe glasplaat
Waar? Mijn glasplaatje is ook gebroken. Echter niet op bovengenoemde.. Maar gezien ik zo'n heikneuter ben wil ik het wel repareren.
Ik was aan het klussen en ik behoorde tot die 1 van de miljarden, dat er precies een klein stukje beton van het plafond viel en uitgerekend op een hoekje van mijn telefoon viel

Verder een top toestel!! Als HTC zulke producten blijft maken ga ik niet meer over op een ander merk.

HD2 rulez!!!
ja heb je gelijk in. ben meteen wat YouTube filmpjes gaan kijken over de reparatie van zo een telefoon maar dat is volgens mij echt totaal niet te doen.. correct me if i'm wrong
Hij is idd verkocht!

Je kan niet reageren op deze advertentie.