Toevoegen aan favorieten · Meld misbruik
Advertentiedetails

Vraagprijs | N.o.t.k. |
---|---|
Verzendkosten | Inclusief |
Staat | Nieuw |
Garantie | Ja |
Verzending | ophalen, (pakket)post nationaal en (pakket)post internationaal |
Betaling | contant, bank vooraf en paypal vooraf |
Beschrijving
Ik heb twee soorten P1 readers: WiFi en Ethernet.
Voor de WiFi heb ik twee varianten:
- Compact: Dit model is vrij beperkt. Deze kan alleen parasitair gebruikt/gevoed worden. Dus vanuit de P1 poort. Daarom is DSMR 5.x vereist om dit te kunnen gebruiken. Zelf flashen is mogelijk, maar is wel wat lastiger dan de Wemos model omdat er een losse usb-serial adapter voor nodig is.
- Wemos: Het mooie van de Wemos is dat deze extern gevoed kan worden wanneer je niet in bezit bent van een DSMR 5.x meter. Daarnaast kan deze van eigenfirmware voorzien worden indien je zelf wilt gaan tweaken/experimenteren.
Werking:
Alle modules werken als een netwerkserver, dmv een telnetsessie kan de data uitgelezen worden wat op meerdere platvormen ondersteund wordt: https://www.zuidwijk.com/automation-integration/
Kosten:
Voor de WiFi varianten vraag ik €20,00 en voor de ethernet model vraag ik €30,00.
Dat is inclusief kabeltje om aan te sluiten en inclusief verzendkosten binnen NL
Verzendkosten:
De verzendkosten (binnen Nederland) neem ik voor mijn rekening, dat gaat per brievenbuspakketje met track en trace. Voor verzendingen buiten Nederland komt er extra verzendkosten bij omdat het verzenden buiten Nederland helaas stukken duurder is. Uiteraard omdat ik binnen NL wel de kosten voor mijn rekening neem, zal ik dat in mindering brengen voor de verzendkosten buiten NL

Garantie:
Ik kan geen garantie leveren als een bedrijf, het blijft een hobby/tweaker project. Maar ik zorg er wel voor dat je een werkend model krijgt. In het verleden is het een paar keer voor gekomen dat het niet werkte. In deze gevallen heb ik ervoor gezorgd dat het opgelost wordt.
Belgische meters
Zowel de wifi als de ethernet modules zijn getest en werken ook op de Belgische meters (Fluvius). Deze maken namelijk gebruik van de P1 DSMR 5.0.2 specificatie, dezelfde wat de nieuwere meters in Nederland hebben.