Toevoegen aan favorieten · Meld misbruik
Advertentiedetails
| Vraagprijs | € 750,- |
|---|---|
| Verzendkosten | Exclusief |
| Staat | Nieuwstaat |
| Garantie | Ja |
| Ouderdom | 6 maanden |
| Verzending | ophalen, (pakket)post nationaal en (pakket)post internationaal |
| Betaling | contant, bank vooraf en paypal vooraf |
Beschrijving
Productcode: L65696-001 | EAN/UPC: 5706998938084
Gebruikte HP (Nvidea) RTX 2080 8GB videokaart, (Deze is ook geschikt voor de HP Z serie workstations, en heeft in tegenstelling tot vele RTX2080 kaarten geen öpstaande rand" zodat hij ook past in deze systemen en de plaat voor de warmtegeleiding ook dicht kan. Let op, deze videokaart kost nog steeds ca 3600 Euro bij andere aanbieders, 750 Euro is dus een absoluut koopje!
Let op, de link naar de aanbieder (centralpint) heb ik bij de productspecs neergezet. ik krijg veel reacties dat deze kaart goedkoper zou zijn,. maar dat is dus NIET het geval, u hoeft me daar dus NIET op te attenderen. Wilt u de kaart kopen dan hoor ik het graag natuurlijk.
Vaste prijs. Afdingen word niet op prijs gesteld. Ook niet als andere tweakers goedkoper zijn. Mijn bedrijf staat voor meer dan alleen een prijs, ik lever service, productkennis, snelheid, garantie en een echt positieve tweakers ervaring. Ook dat is waarde!
Snelle, mooie en goede videokaart, 6 maanden gebruikt door mijzelf.
Ik bied 3 maanden garantie
U krijgt een marge factuur van mijn bedrijf bij aankoop voor de garantie.
Ik kan versturen. In Nederland, aangetekend en verzekerd a 10 Euro, en naar Belgie voor 12 Euro. Ophalen is helaas geen optie vanwege het corona tijdperk momenteel.
U koopt bij een zeer goed beoordeelde medetweaker (>1195 keer) .Ik ben betrouwbaar, en snel!
Ik kan een
:strip_exif()/i/2002170193.png?f=imagemedium)