Samsung bracht op de CES zijn Series 7 Ultra uit. Het is de derde ultrabook-serie van het bedrijf uit Zuid-Korea en de nieuwe laptops moeten zich onderscheiden met hun scherm, extra gpu en JBL-speakers. Samsung spreekt dan ook van 'multimedia-ultrabooks'. De Series 7 Ultra is niet de dunste of lichtste ultrabook, maar heeft met een nieuwe Core i5 en de Radeon HD 8570M krachtige hardware. Het 13,3"-scherm is van het pls-type en toont 1920x1080 beeldpunten. Tweakers nam de laptop op de drukke stand van Samsung onder handen om een eerste indruk te krijgen van de multimedia-ultrabook.
[Reactie gewijzigd door BoringDay op 9 januari 2013 19:45]
[Reactie gewijzigd door BoringDay op 9 januari 2013 19:52]
[Reactie gewijzigd door Engeneer op 9 januari 2013 20:18]
[Reactie gewijzigd door quako op 9 januari 2013 18:55]
Hij kan geleverd worden met een Core i7, maar de configuratie die in Nederland verkocht gaat worden heeft een Core i5.
De CES is een internationale beurs, en aangezien in sommige delen van de wereld dit model misschien wel met een i7 wordt verkocht zit dit ook in het demo model.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets E3 2013 Mobiele telefoons Google Sony Apple Microsoft Games Politiek en recht Consoles
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. onderdeel van De Persgroep, ook uitgever van Computable.nl, Autotrack.nl en Carsom.nl • Hosting door True