Hoofdcategorieën

Creative SoundBlaster Audigy SE F/D

SKU: 30SB057000000, EAN: 0054651095120, T.net ID: 71209
PCI, OEM

Prijzen

Alle prijzen    Resultaten 1 t/m 27 van 29
+/- Shop Prijs Kosten lev.tijd Plaats Update
Beoordeling: slechtdeeplink4AllClients.com BV€ 18,15€ 18,65Levering verwacht binnen 3 dagenHengelo06-09 edit
Beoordeling: voldoendedeeplinkOBCS€ 18,23€ 12,32Levering verwacht binnen 3 dagenBodegraven06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkDicecomputers€ 18,80€ 7,95Levering verwacht binnen 3 dagenWeesp06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkMax ICT€ 19,24€ 14,25Levering verwacht binnen 3 dagenTilburg06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkDunnet.nl€ 20,50€ 4,95Levering verwacht binnen 3 dagenMaasbree06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkAzerty Hardware€ 20,69€ 9,98Levering verwacht binnen 3 dagenRaalte06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkInformatique€ 21,-€ 6,50Levering verwacht binnen 3 dagenBergschenhoek06-09 edit
Beoordeling: voldoendedeeplinkEmpc€ 21,17€ 8,50 Dronten06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkCentral Point Europe B.V.€ 21,78€ 17,85Levering verwacht binnen 3 dagenAmstelveen06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkZercom Computers Eindhoven€ 21,80€ 10,-Levering verwacht binnen 3 dagenEindhoven06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkGistron€ 21,90€ 5,- Lobith06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkMNM Computers€ 21,90€ 5,95Levering verwacht binnen 3 dagenValkenswaard07-09 edit
Beoordeling: geendeeplinkTech Depot€ 22,47€ 11,42 Venlo06-09 edit
Beoordeling: voldoendedeeplinkDell Computer B.V.€ 22,68€ 17,85Levertijd langer dan 12 dagen06-09 edit
Beoordeling: voldoendedeeplinkPIXmania.com€ 22,80€ 11,90 Parijs06-09 edit
Beoordeling: zeer goeddeeplinkPC Megastore€ 22,95€ 8,95Levering verwacht binnen 3 dagenBergen op Zoom06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplink4Launch€ 23,-€ 7,50Levering verwacht binnen 3 dagenEindhoven06-09 edit
Beoordeling: zeer goedmaXpert€ 24,-€ 7,50 Zutphen06-09 edit
Beoordeling: voldoende (Surveys ouder dan drie maanden)deeplinkITwebwinkel Nederland BV€ 24,62€ 10,- Amsterdam Zui...06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkComputerland€ 24,95€ 7,95Levering verwacht binnen 3 dagen06-09 edit
Beoordeling: voldoendedeeplinkParadigit Computers€ 24,99€ 0,- 06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkPCSNEL.NL BV€ 24,99€ 11,90 Amstelveen06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkAlternate Nederland€ 25,-€ 9,50Levering verwacht binnen 3 dagenRidderkerk06-09 edit
Beoordeling: zeer goeddeeplinkYorcom Computers€ 25,95€ 8,95Levertijd onbekendVlaardingen06-09 edit
Beoordeling: voldoende (Surveys ouder dan drie maanden)deeplinkTake it Now€ 29,85€ 0,-Levering verwacht binnen 3 dagenTilburg06-09 edit
Beoordeling: zeer goeddeeplinkCD-ROM-LAND Breda€ 29,95€ 0,-Levering verwacht binnen 3 dagenBreda06-09 edit
Beoordeling: goeddeeplinkMyCom€ 34,95€ 9,- Almere06-09 edit
  Laagste prijs in Vraag & Aanbod € 10,- Leiderdorp 27-08


Historie van laagste en goedkoopste prijsvergelijking van Creative SoundBlaster Audigy SE F/D

Specificaties

 Merk en Type
MerkCreative
ProductserieSoundblaster Audigy
TypeSE F/D
 Interfaces
Card InterfacePCI
 Verkoopstatus
VerkoopstatusOEM

Productreviews

De Creative SoundBlaster Audigy SE F/D werd door 3 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als ruim voldoende beoordeelden. De prijs werd het meest gewaardeerd, terwijl men het minst positief was over de opnamekwaliteit.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling3Beoordeling: goed
Featureset3Beoordeling: goed
Aansluitingen2Beoordeling: goed
Weergavekwaliteit3Beoordeling: goed
  # Gemiddelde
Opnamekwaliteit1Beoordeling: zeer slecht
CPU-belasting1Beoordeling: voldoende
Drivers en support2Beoordeling: goed
Prijs3Beoordeling: zeer goed

Reviews van bezoekers

De twee meest gewaardeerde reviews staan hieronder.
Bekijk alle reviews op waardering of chronologisch.

Review door Woutro - zaterdag 18 november 2006 22:23
2
Algemene beoordeling Beoordeling: zeer goed Featureset Beoordeling: zeer goed Aansluitingen Beoordeling: geen
Weergavekwaliteit Beoordeling: zeer goed Opnamekwaliteit Beoordeling: geen CPU-belasting Beoordeling: geen
Drivers en support Beoordeling: zeer goed Prijs Beoordeling: zeer goed 
Zoals de beoordeling het al zegt. Dit is echt een topkaart voor een topprijs. Ik koop nooit meer een andere!

Je denkt misschien, voor 20EUR heb je een kleine klote kaart, maar niks is minder waar. Je koopt namelijk een superkaart!;)

Ter vergelijking, ik had al een jaartje onboard geluid, toen mijn onboard kapot ging. Nu wist ik dat creative een goed merk was, en ik wou niet al te veel geld uitgeven aan een geluidskaart.

Ik sluit alles aan (in de doos zitten de drivers meegeleverd) op mijn x-530, en ineens een veel diepere mooiere bas, een veel betere weergave van geluid, echt fantastisch!

EAX is meegeleverd, dit optimaliseerd je surround sound, mijn geluid klinkt als nooit van tevoren.

Ook mooi is dat wanneer je de bijgeleverde cd installeerd, je gratis een paar programmas krijgt waarmee je mp3's mee kan bewerken/afspelen/op je ipod e.d. zetten en nog veel meer! WIndows media player 10 wordt ook meegeleverd.

Echt een dikke aanrader! Voor games of gewoon muziek luisteren!;)
Negatieve eigenschappen:

Werkende drivers zijn niet op internet te vinden

Positieve eigenschappen:

Diepe bass
Zeer helder geluid!
5.1
Drivers meegeleverd
EAX meegeleverd
1000 programmas om muziek te converten mee geleverd:p

Review door nielskip - maandag 5 mei 2008 11:21
2
Algemene beoordeling Beoordeling: voldoende Featureset Beoordeling: goed Aansluitingen Beoordeling: goed
Weergavekwaliteit Beoordeling: voldoende Opnamekwaliteit Beoordeling: zeer slecht CPU-belasting Beoordeling: geen
Drivers en support Beoordeling: voldoende Prijs Beoordeling: goed 
Inleiding
2 maanden terug heb ik deze soundcard bij salland automatisering besteld, En ga daar nu een review van schrijven.
Meegeleverde spullen
Ik had deze kaart OEM besteld dus verwachte geen doosje en dergelijke. Het werd geleverd in een anti-statische zak met verder een driver cd en een sticker. De drivers op de cd waren out dated maar hier later meer over
Installatie
De installatie in de pc is een koud kunstje zoals ieder pci apparaat. Maar de installatie van de drivers zorgden voor meer problemen. De drivers op de cd waren out dated. Ze werkten wel maar bugged (dat is niet ongebruikelijk bij creative). Ik heb de site van creative afgezocht naar drivers maar ze hadden gelukkig betere, en met die drivers...
Negatieve eigenschappen:

microfoon volume
onbetrouwbare voor en achterkant

Positieve eigenschappen:

goede geluidskwaliteit met muziek en film
uitgebreide drivers

Vraag & Aanbod

  Omschrijving Prijs Datum Locatie
Creative SoundBlaster Audigy SE F/D € 10,- 27-08 Leiderdorp
I.z.g.st. Gaat weg wegens aanschaf club3d theatron. Incl originele installatie cd-rom.

Advertentie plaatsen

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: