Hoofdcategorieën
Device Settings

Sound Blaster Live! 17/07/2002

Door Robin Vreuls, zondag 21 juli 2002 15:28
Bron: Warp2Search, views: 2.917

LegacyCode stuurde ons naar Warp2Search waar een klein bericht te vinden is met daarin de melding dat er nieuwe, officiële drivers uit zijn voor de mensen die een Sound Blaster Live! bezitten. Deze drivers zijn alleen voor Windows 2000 en Windows XP. De download is in twee smaken te verkrijgen: Sound Blaster Live! DriverPack en Sound Blaster Live! DriverPack Full Package. Het verschil tussen deze twee is dat er bij de laatste extra programma's worden bijgeleverd (PlayCenter 3, MiniDisc Center, etc.):

This update:
  • Resolves compatibility issues with Sound Blaster Live! products on Windows 2000 and Windows XP

Sound Blaster Live! DriverPack (25MB)
Sound Blaster Live! DriverPack Full Package (50MB)

WebsiteWarp2Search
Downloadhttp://nl.europe.creative.com/support/drivers/latest.asp#id421
Volgende 16:20 Windows XP DirectX 8.1 AMD patch
Vorige 14:52 Firmware Draytek 2200E router

Reacties

«  1  2  »

Ik hoop dat dat gedoe met die boxen een keer is opgelost, ze springen elke keer weer naar 2 speakers :(

Dat probleem had ik ook, maar de 1e 2 keer na installeren XP geen last van, echter nu wel. En vorige format weer niet.

En steeds dezelfde drivers. Ik zou niet weten waar het aan ligt.

Wow driver package van 50MB ?!?

Gewoon even geinteresseerd: wat maakt die Full driver package zo enorm groot?! Er zit toch zeker wel meer in die package dan alleen drivers hoop ik...

Een tijdje terug is dit al eens aan de orde geweest met de drivers van Compaq. Toen is er al duidelijk gemaakt dat er vele talen geinstalleerd kunnen worden en dat daarom deze drivers zo groot zijn. Onhandig is het natuurlijk wel al je ze met 56K moet binnen halen.
Ik heb ze net geinstalleerd en alle 4 boxen doen het bij mij perfect. Krijg ook het idee dat het geluid iets zuiverder klink over mijn Z560 maar pin me daar niet op vast (ik been geen audiofiel).

deze drivers zijn dezelfde lijkt mij als die van Compaq dus lijkt me?

nog ff wat anders, ik heb die "Compaq" drivers gedownload en full install gedaan maar ik heb niet het programmaatje Minidisc center. Hoe kan ik die installeren of krijgen?

Wat mij opviel was dat de full install (die ik eerst heb gedaan) niet hetzelfde was als custom install met alles geselecteerd! Wellicht een optie om dit te controlleren?

Wat was dan het verschil? Wat doet de ene wel en de andere niet? (of nog korter, welke installeerd het compleetst?)

Helaas wordt bij deze driver-update mijn digitale ingang niet meer weergegeven in mijn mixer. Ik kan hem óók niet meer selecteren in de mixereigenschappen. Het gaat om SP-DIF IN. Nu kan ik dus niet meer van mijn MD digitaal overspelen naar de computer. Ik zet mijn oude drivers (die Compaq-update) dus weer terug.

Zijn het echte nieuwe :? Ik vraag het me af :).

Ik heb een probleem dat alleen mijn voorste boxen het doen in winamp. De andere 3 doen het niet :'(

In windows media player doen ze het wel allemaal :?

Weet iemand een oplossing?

Bij Winamp moet je het geluid niet op Wave Out zetten, maar op Direct Sound 8-)

Als het goed is, werken ze daarna wel weer, tenminste bij mij :P

dit melde ik 3 dagen geleden al, maargoed...
ik kan er ook niks aan doen dat ze hier niet naar me luisteren... :(

lekker
weer nergens een duidelijk versie nummer te vinden.

Dit is dus de eerste echte goede driver waarmee ik niet het "boxenprobleem" heb. Leuke interface trouwens voor de mixer. Werkt goed tot nu toe!

Heb net dat dikke pakket gedownload en eigenlijk heb je er niets aan als je geen probs hebt nu (had ik dus niet). Het opstarten in XP gaat ook ietsje trager. Het is de 50mb niet waard als je geen problemen hebt.

Sterker nog! Ik merk net dat ik na opnieuw te hebben opgestart mijn center speaker kwijt ben. Zowel in SPDIF mode als normaal. Fuck drivers.
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 16:20 Windows XP DirectX 8.1 AMD patch
Vorige 14:52 Firmware Draytek 2200E router
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011