Hoofdcategorieën
Device Settings

Vopt 9.08

Door Bart van Klaveren, dinsdag 18 november 2008 15:12
Bron: Golden Bow Systems, submitter: Proxy, views: 2.648

Vopt logo (60 pix) Golden Bow Systems heeft zijn defragmenteersoftware Vopt voorzien van een update naar versie 9.08. Het programma, dat alleen onder Windows 2000 of hoger draait, kan echter meer dan alleen een defragmentatie uitvoeren. Zo kan het onder andere ook de systeemklok met een atoomklok op internet synchroniseren, de harde schijf controleren op fouten en ontdoen van overbodige bestanden en de vrije ruimte op de harde schijf ook echt leeg maken. Het changelog van deze release laat de volgende veranderingen zien:

Changes from 9.07 to 9.08:
  • Fixed a problem causing Drag and Drop to sometimes fail.
  • Added a "Cleanup" checkbox to the Batch Defrag window.
  • Added a work-around for a Vista 64 bit problem which crashes Vopt.
  • Added a work-around for an incompatibility with Stardock WindowBlinds.
  • Added a work-around for a Vista 64 bit error causing display anomalies during defragging.
  • Minor fixes.

Vopt 9.01 screenshot
WebsiteGolden Bow Systems
Downloadhttp://www.vopt.com/aftp/Vopt9081.exe
Volgende 15:14 Sandboxie 3.32
Vorige 13:57 DVD Profiler 3.5.0 build 1240

Reacties


Sorry hoor, maar dit prog is echt een Tweakers-submit onwaardig.
Er staan al constant -gratis- defrag en clean- programma's in de meuktracker. Enne... pc-klok synchroniseren met een atoomklok, is dat serieus bedoeld? Dat doet Windows zelf al als je wilt - en anders is er genoeg malware die dat ook zegt te kunnen.
:O

Eigenlijk heb je helemaal gelijk. Komt nog bij dat de Vopt defragmentatie niet zo heel betrouwbaar blijkt. Ik heb er op meerdere plekken last van gehad: na Vopt corruptie op de harddisk. Voordelen boven andere defrag applicaties heeft Vopt eigenlijk niet. Wat mij betreft geen aanrader dus.

Ja het lijkt mij zo een programma dat een verzilverde combinatie is van enkele script probeersels.

zeker. maar toch gebruik ik het met veel plezier. het is een simpel, recht-toe-recht-aan programma dat doet wat het beweert te doen, en goed ook. vopt is dik oke :)

Precies, ik gebruik het ook al jaren met plezier ;)
Het is snel, handig op te starten met een batch (defragmenteerd dan de opgegeven partities\schijven) en de toegevoegde tweaks zijn nuttig.

Vreemde naam,
ik dacht eerst dat het hier over een ander product ging:
V.O.P.T.=
Voice Over Perimeter Transmission .......,
Voice Over Protocol Trasfer.....,
Voice Over Phase Tangulent...,
etc. of zo iets.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 15:14 Sandboxie 3.32
Vorige 13:57 DVD Profiler 3.5.0 build 1240
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011