Hoofdcategorieën

Central Brain Identifier 8.2.0.9 build 0107 R9

Door Bart van Klaveren, maandag 8 januari 2007 14:33
Bron: Showshock Softnology, views: 3.583

Showshock Softnology heeft gisteren de negende bètabuild alweer van Central Brain Identifier versie 8.2 uitgebracht. Dit programma is bedoeld om het exacte model en type processor van een met een Amd uitgeruste computer te identificeren. CBId herkent een groot aantal verschillende modellen en geeft gedetailleerde informatie weer zoals de naam, revisie en voltage van de core, frequentie, rating, cachegrootte en gebruikte PowerNow-technologie. Daarnaast is het ook in staat enkele tweaks uit te voeren ten aanzien van bijvoorbeeld de L1-cache, het Clock Control Register, de geheugentimings en is er ook de mogelijkheid om de HyperTransport-klokfrequentie aan te passen. Naast de gebruikelijke toevoeging van ondersteuning voor enkele nieuwe modelen Amd-processors, is dit keer ook het uiterlijk iets aangepast. Dit speciaal om vierjarig bestaan een extra tintje te geven. De volledige release notes van versie 8.2.0.9 build 0107 zien er als volgt uit:

After almost 4 years of developing we have decided to slightly improve CBId’s classic GUI, because we feel that we need something new to mark out the utility and underline an art manner of its developers. Also, we have tried to support the latest dual core AMD Athlon 64 X2 processor based on two new revisions of F3 and G1. Currently, CBId identifies 5 ADO-models of revision BH-G1 and 5 ADA-models of revision JH-F3.

Central Brain Identifier 8.2.0.9 screenshot (vernieuwd uiterlijk)
WebsiteShowshock Softnology
Downloadhttp://cbid.amdclub.ru/files/cbid82b.zip
Volgende 15:57
Vorige 14:32

Reacties


Dat is het ook zeker. Ik zou zo graag willen dat ze ook voor intel iets gaan maken. Deze tool vind ik beter als CPU-Z. Ze spitsen zich op AMD terwijl deze nu niet populair is. Die tijd komt wel weer maar een intel versie zou volgens mij ook handig zijn.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 15:57
Vorige 14:32
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: