Hoofdcategorieën

Dead Pixel Tester 2.10

Door Robin Vreuls, donderdag 26 januari 2006 11:28
Bron: DPS, views: 26.059

Dead Pixel Tester is een freeware tool om op een lcd-scherm te zoeken naar mogelijke niet-werkende pixel. Het programma laat diverse kleuren en patronen op het scherm zien zodat dode pixels vlot gespot kunnen worden. Gisteren hebben de ontwikkelaars van DPT een nieuwe versie beschikbaar gesteld. De update is via deze link in de vorm van versie 2.10 als executable te downloaden. Hieronder zijn de veranderingen geplaatst van de nieuwbakken release:

Updated to 2.10, changed the Hash pattern to a better selection, changed colour bands to colour patterns.

Dead Pixel Tester 2.10
WebsiteDPS
Downloadhttp://www.dps.uk.com/download.php?file=4
Volgende 11:48
Vorige 22:38

Reacties

«  1  2  »

Mooi simpel programma dat staat vast.

Wat ik graag zou willen vastzetten zijn de instellingen, is dit mogelijk?


grappig hoor :(
Nee wat ik dus bedoel ik heb het bestand op een USB stick maar hoe zorg ik ervoor dat de instellingen opgeslagen worden? Ik wil hiermee zo`n 300 TFT schermen op mijn stage testen.

Damn ik heb een dode pixel op mijn laptop! nu zit ik er de hele tijd naar te staren(hij wordt steeds groter!) :o

1400x1050 pixels en allemaal goed :D

@jan_mkdan
Wat een rotklus, naar 300 schermen turen of er ergens een dooie/luie pixel is..
Succes!

:( een dode pixel die me nooit was opgevallen, zou wel komen omdat die ongeveer op de 10e rij van boven zit :)

hij werkt ook goed om te zien hoe vies je scherm is :Y)

idd, heb na 3,5 jaar één dode subpixel. een rode.

en dat op een scherm van 1600x1200 dus die valt niet op bij normaal gebruik :P

3,5 jaar geleden?
een TFT van 1600x1200?

Ladies en gentlemen! We hebben het zoontje van Bill Gates op T.net! :)

is het ook mogelijk om dit programma op een andere monitor dan de hoofdmonitor te starten?
ik krijg het niet op mijn tweede monitor, een TFT.

ik heb mijn TFT nu als hoofdmonitor, en nu werkt het programma wel op beide monitoren. Niet als ik mijn analoge als hoofdscherm heb ingesteld, dan zie ik de (gekleurde) vlakken alleen op mijn analoge.

oeps, niet goed gelezen

mmmm wat zie ik daar een mooie dode rode pixel rechts op mijn scherm damn !

Volgens het programma is mijn rode pixel op een zwarte achtergrond een 'stuck pixel'. Kan ik nu door de 'Stuck Pixel Exerciser' te gebruiken die pixel weer goed laten werken? Zou wel mooi zijn als ie het weer goed deed, want nu let ik er de hele tijd op :P

Het schijnt te kunnen. Zie ook http://en.wikipedia.org/wiki/Stuck_pixel, een "stuck pixel" kan nog goed komen, een "dead pixel" niet.

Beetje zinloos proggie. Ik heb zelf ook dode / stuck pixels getest in de winkel voordat het ¤ 500-scherm meeging. Pas de derde kwam goed door de test. Hoe? Laat vier plaatjes zien: hele scherm achtereenvolgens in de kleuren rood, groen, blauw en zwart. Neem 20 seconden per scherm om het beeld te inspecteren en alle foutjes vallen geheid door de mand.
Tools: powerpoint, html, plaatjesviewer, bureaublad met verbergen van de taakbalk, whatever.

het is niet compleet zinloos. Met dit tooltje kan je een stuk sneller dode pixels checken dan elke keer met paint erbij langs gaan. Gewoon dit proggie op je webspace zetten of op een usb stikkie ofzo, scheelt behoorlijk wat tijd als je een tft/laptop aan het uitzoeken bent.

Geweldig programma!

Had 2 dode blauwe pixels maar kon ze gelukkig zo wegvegen :+

Hartkloppingen voor niks :'(
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 11:48
Vorige 22:38
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: