Gemiddelde gebruikersscore
iammer dat de bediening alleen v de app mogelijk is
Wat een geweldige versterker! Er zijn Monitor Audio Silver 300 7G met QED Golden Anniversary XT kabel op aangesloten. Streaming gaat via Tidal en ik heb tevens een SSD met FLAC files er achterin hangen.
Het geluid is loepzuiver en Tidal klinkt als de spreekwoordelijke klok. Detailweergave is superieur, breedte van het stereobeeld is top, instrumenten en spelers zijn duidelijk in de ruimte te plaatsen.
Iedereen die ik deze combinatie laat luisteren is zonder uitzondering onder de indruk. Ook de sceptici die niet geloven in investeren in geluidsapparatuur en die er heilig van overtuigd zijn dat er geen verschil is tussen Spotify en andere services geven zonder uitzondering toe dat er hoorbaar verschil is.
Ik kan deze heerlijke versterker hartelijk aanbevelen, deze blijft nog een hele tijd bij me!
Gekocht omdat we beter geluid wilde voor het streamen van muziek.
erg makkelijk te bedienen wanneer alles is ingesteld.
Wat gedoe als je met een nieuwe wifi/internet verbinding moet maken.
Wij gebruiken Deezer, dit kan alleen met de BluOs app. Dit is wat jammer.
Powernode 2 wit met Kef LS50.
Deze Powernode vooral gekocht omdat Sonos geen HIres kon spelen (op dat moment).
Prachtig geluid en kan een redelijk grote library indexeren (200.000 songs) op NAS
Initieel veel indexatie problemen gehad omdat er totaal geen eenvoudig en duidelijk rapport beschikbaar is dat aangeeft welke songs problemen opleveren.
Mijn grootste probleem is dat na een paar jaren de rubber bekleding plakkerig en vuil begint te worden (-1 ster)
Update 08/01/25: einde 2024 deed ik een software update van de Powernode en kon daarna helemaal geen muziek meer indexeren. Volgens support was dat een gekend probleem dat te maken heeft met mijn ethernet verbinding en updates in hun software. Geen target date wanneer zij dit gaan verbeteren (-1 ster)
Ideaal kleine versterker, met werelds geluid uit de brower & wilkins 607 S2
Ik heb Bluesound Powernode en 2 Dali Oberon 7 speakers.
Mijn doel is muziek streamen met tidal en TV audio vervangen.
Ik heb dit via internetkabel verbonden aan mijn netwerk en hdmi arc aan de TV.
Stekkers ansluiten, kleine software update, koppelen met tidal en klaar.
Prachtig geluid soepele app
Makkelijk te gebruiken compacte streamer met versterker.
Versterking is gebaseerd op de NAD C368.
Mooi vol geluid met Dali Oberon 7.
Ik zou hem aanbevelen als je: ruimte wilt besparen, hoge eisen stelt aan geluidskwaliteit en grote speakers hebt.
Goedkopere alternatieven: Sonos Amp, NAD AMP1, Yamaha WXA50
Deel je ervaringen en help andere tweakers!