Samsung heeft met de USB Flash Drive Type-C (what's in a name?) een lekker rappe, zeer compacte USB-stick met USB-C-aansluiting uitgebracht. Het is een van de snelste USB-drives die we getest hebben, al is een drive van Sandisk nog sneller. Die heeft echter alleen een USB-A-stekker, waardoor je hem niet in een telefoon of tablet kunt prikken. Bovendien zijn ook steeds meer moderne laptops enkel nog met C-poorten uitgerust. Met zijn C-poort en uitstekende prestaties is de Samsung-drive een rappe en moderne keus en een Excellent-award waardig. Lees verder »
Ik heb deze schijf gekocht en getest tegen de Samsung Bar, voor boot-usb voor mijn unraid servers.
Door de hogere prijs, en matige hogere prestaties kan ik deze moeiijk aanraden als je het ook met de Bar kan (USB-A).
Bekijk de uitgebreide review voor specifieke prestaties.
Mijn laptop heeft maar 2 USB-A en 2 USB-C-aansluitingen.
De USB-A's zijn al snel bezet met een draadloze muisontvanger en een bedraad toetsenbord.
Dus ik kon niet eens een USB-stick gebruiken! Tamelijk onhandig!
Terwijl die USB-C-poort maar uit ze neus zat te vreten.
Op de andere USB-C zit de lader.
Dus dan maar een USB-C-stick erbij. Probleem opgelost!
Schrijfsnelheid: map met 817 wallpapers van gemiddeld 2 / 2,5 MB kopieert Windows 11 van de PCIe 3.0 SSD naar de stick met een hele steady 25 MB/s (echt vlakke curve)
En een map met DVD-inhoud (VideoTS & AudioTS) van 3,41 GB kopieert Windows 11 naar de stick met een even steady 34 MB/s.
Ook weer met een hele mooie vlakke curve dus een constante snelheid!
Ik ben tevreden.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!