Razer hakt er lekker in met hun nieuwe topmodel die vooral opvalt met nieuwe, fijne, snelle en vooral compleet wobble-vrije optisch-mechanische switches. De prijs is erg fors, zat super degelijke borden voor minder, maar dit is wel een uniek geval waar zeker de Razer liefhebbers echt even voor mogen warmlopen.
Met de Razer Huntsman Elite maak je kennis met een nieuwe switch: de Opto-Mechanical switch. Een combinatie van mechanisch met een optische laser, het resultaat? Snelheid! Het toetsenbord heeft een forse prijs, maar kruist ieder vakje positief aan als het om features gaat.
Ik heb dit toetsenbord nu 2+ jaar in gebruik. voor iemand die van een toets mechaniek houdt waarbij er niet veel kracht nodig is de toets in te drukken is dit toetsenbord geweldig. Maar er zijn ook een aantal nadelen bekend geworden...
Lijkt een futuristich tobo. Maar zitten veel nadelen aan. Zo zijn de toetsen kennelijk net iets anders van afmeting waardoor je er veel "naast slaat". Nu had ik weer een updat van Synapse (hoofdprogramma) en niks werkt meer als daarvoor. Koste me weer uren om mijn zorgvuldig opgebouwde profielen werkend te krijgen. Zowel van tobo als muis, zowel functies als verlichting. Stelletje prutsers op die software afdeling daar.
Geen last meer van chatter door optische switches.
Gestabiliseerde toetsen geven degelijke typebeleving.
Toetsenbord is te hoog, lomp.
Bouwkwaliteit is plastic, goedkoop.
Pootjes klappen te makkelijk in bij verplaatsen.
Legenda op toetsen zijn onlogisch. Bijvoorbeeld: het uitroepteken staat onder de 1 in plaats van erboven.
Al met al: mixed feelings.
heel fijn toetsenbord als je een hardcore PC gamer bent, dit omdat het toetsenbord onder andere met lasers werkt en daardoor en ultra snelle reactie heeft op je bewegingen.
Geweldig toetsenbord dat niet specifiek voor gamen top is naar mijn mening, maar vooral voor veel dagelijks typewerk. De nadelen zijn zonder twijfel de prijs, de wel erg luide feedback van de tactile switches en de onduidelijke lichtjes van de lock functies. Verlichting en typcomfort zijn daarentegen onevenaarbaar.
Gekozen voor de mechanische 'clicky' mechanische toetsen. Het is een genot om op te typen en tijdens het gamen worden de toetsen snel geregistreerd.
In dit segment waren en toch weinig die echte mediaknoppen aanwezig hebben en een polssteun die ook RGB ondersteund. Duur maar zeker waar voor het geld.
Als het toetsenbord hotkeys/RGB zou onthouden zonder de software, was het toetsenbord helemaal perfect
Een zeer degelijk toetsenbord geschikt voor bijna iedereen. Mooi design, leuke lichtjes voor wie dat graag wilt en media toetsen met een draaiknop voor volume. Een familielid (met hetzelfde toetsenbord) kwam met een klacht dat hij moest zoeken naar dingen zoals het apenstaartje. Dat gedeelte van toetsen wordt niet verlicht.
Hoog kwaliteit toetsenbord van Razer. Stevige aluminium bodem met plastic toetsen. De functie toetsen aan de rechterzijkant zorgen voor makkelijke bediening. De kabel is stevig en het heeft een fijne wrist rest. Echter is het een enorm stofmagneet, is hij vrij duur en heeft het 2 USB poorten nodig.
Mooi toetsenbord met een heerlijk geluid en super RGB mogelijkheden.
Voelt goed aan en biedt voldoende steun.
Een opmerking wil ik graag voor toekomstige gebruikers aangeven. De software van razer is best oke, maar je moet een account aanmaken voor de software. En je kan OP GEEN ENKELE MANIER vooralsnog de toetsenbord kleuren opslaan op de toetsenbord zelf (zie ook forum: https://insider.razer.com/index.php?threads/razer-huntsman-elite-local-profiles-not-saving-to-keyboard.39831/page-2). Zonder dat de applicatie draait.
Zeer solide ramplank. Straalt kwaliteit uit aan alle kanten. Polssteun is zeer comfortabel maar heeft wel tweede USB stekker nodig voor de verlichting. De software om alles te kunnen configgen (Synapse 3) werkt maar is onoverzichtelijk.
Fantastisch toetsenbord! Eerste keer dat ik een razer toetsenbord gekocht heb en ben er zeer tevreden mee. Erg mooi design, bouwkwaliteit zeer goed, Polssteun is zeer fijn, RGB verlichting erg mooi met veel mogelijkheden en de Opto-Mechanische switch is geweldig.