Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Afrader, wees gewaarschuwd en stuur het direct op als je binnen de garantie problemen met je keys krijgt.
"Toen ik hem kocht was het een van de duurste toetsenboarden, waar ik hopelijk 10 jaar mee vooruit kan." Dit was mijn oorspronkelijk begin. Maar een keyboard van de IKEA gaat nog langer mee dan dit.
Nu 2 jaar later ter reparatie terug gestuurd, doordat er kennelijk een deel is met productiefouten. Key aanslagen worden niet of dubbel geregistreerd. Vreselijk irritant. Lamg gedacht dat het aan de software en drivers ligt, maar nu enkele keren alles volledig opnieuw te hebben geinstalleerd telkens komen de problemen terugen steeds heftiger.
Zonde van het geld, enige echte toffe is de RGB rand om de polssteun.
Pluspunten
Polssteun met rgb Verschillende kleur profielen maken
Minpunten
Numpad vertraging Duur Ghosting Slechte key response na 1,5 jaar Slechts 2 jaar garantie zonder goeie support
Eindoordeel
Razer BlackWidow V4 Pro, Razer Green, Qwerty US
Ik kom van de V3, die al erg goed was, maar dit model is toch weer een stapje beter. De toetsen voelen prettig en responsief aan. De polssteun gebruik ik zelf niet, maar het is handig dat je hem eenvoudig kunt vastklikken. De mediatoetsen zijn praktisch, al vind ik de draaiknop bij de Escape-toets zelf een beetje irritant. Verder is de bouwkwaliteit gewoon top dus je kan er wel een paar jaartjes mee voorruit.
Pluspunten
RGB Fijne Toetsen Bouwkwaliteit Media Buttons
Minpunten
Duur
Eindoordeel
Razer BlackWidow V4 Pro, Razer Green, Qwerty US
de blackwidow v4 pro heeft een groot probleem en dat is chatter( dubble typen).
de keyboard zelf is geweldig maar heeft een groot dubble typ probleem na 3 keer een RMA gedaan te hebbenin 6 maand, heb ik nu me geld terug gevraagd.
de razer forums and reddit staat vol met mensen die het zelfde probleem hebben
Pluspunten
stevig frame klikt lekker overall goede layout
Minpunten
groot chatter probleem dubble typen
:strip_icc():strip_exif()/u/479571/crop56938f86c2b5a_cropped.jpeg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/1779500/crop638757fb7947d_cropped.jpg?f=community)