Review door de redactie
De LG 42LB670V is een televisie die mooi is om te zien en zich prettig laat bedienen. Doordat de tv is uitgerust met LG's nieuwe besturingssysteem webOS is de interface mooi om te zien en erg overzichtelijk. Het nieuwe besturingssysteem laat LG's Magic Remote-bewegingsbediening volledig tot zijn recht komen, maar werkt ook goed met de conventionele infraroodafstandsbediening. Doordat webOS nog erg jong is valt er aan de software nog het een en ander te verbeteren. Vooral de snelheid is nog niet op orde. De kleurweergave is best goed, maar door het lage contrast weet de tv op het gebied van beeldkwaliteit niet te imponeren. Lees verder »
Pluspunten
-
Bediening erg handig
-
Interface ziet er mooi uit
-
Mooi uiterlijk
Minpunten
-
Laag contrast
-
Interface werkt vaak traag
-
Prijs
Eindoordeel
Lees de uitgebreide review en reacties
Schrijf review
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
4 van 5 sterren
5 reviews - Pagina 1 van 1
Ik zocht een tv die wat groter was dan mijn oude (82cm), full HD, smart en mediaplayer functionaliteiten. Al snel kwam ik uit bij deze Lg 42LB670V (black edition) nu bijna één week in huis. Echt superblij mee. Alles werkt beter dan verwacht. Er zitten twee afstandsbedieningen bij, een gewone en een smart. Ik heb eigenlijk alleen nog maar de smart gebruikt. Deze werkt zeer eenvoudig en echt soepel.
Installatie duurde ongeveer 5 minuten. Je word er makkelijk doorheen geloodst. Gelijk op netwerk aangemeld (bekabeld). Internet, Youtube en streamen werkt zeer snel.
Kan handig switchen tussen apps en gaat gelijk verder waar je toen gebleven was.
Als ik kijk naar de kosten van de tv en de kwaliteit dan heb ik er geen moment spijt van. Misschien...
Pluspunten
- Complete levering met twee afstandsbedieningen.
- Smart remote zeer intuïtief te gebruiken. Lekker simpel.
- Strak design. Vrijwel geen rand. Stevige behuizing.
- Browsen en switchen tussen apps echt snel. Niet verwacht.
- Mediaplayer pakt met gemak 3D Blu-ray 24Gb en streamt deze perfect. Van Mpeg tot h264 en .vob pakt hij allemaal. Ook subs intern en extern worden goed herkend net als de verschillende audio sporen. (indeling van documenten op mediaplayer niet mijn voorkeur)
- Verbaasd over de kwaliteit van het geluid. Zelfs bij lage tonen. Kan natuurlijk niet op tegen een goed extern setje.
- Zwart is ook echt zwart.
- WebOS werkt echt heerlijk. Alle sites laad hij snel en volledig. (helaas geen java ondersteuning)
- Interactieve CI+ module van Ziggo werkt.
Minpunten
- Voor de miereneukers onder ons.
- Het scherm voelt wat slapjes aan. Alsof de plaat los in de tv zit.
- Schroeven die bij de voetjes zijn geleverd zijn te kort om goed stevig aan te draaien. Er zit wat speling op.
- Bij een test (groot vlak enkele kleur) zie ik in alle 4 de hoeken een klein verschil in helderheid. Het is bijna niks en tijdens films zal je het vrijwel niet merken.
- Werken van Smartfuncties bij aanzetten tv duurt even. (30sec)
- LG store/apps functie werkt nog niet. (nog niet in verdiept)
- Voet niet draaibaar. (door grote kijkhoek bij mij niet nodig)
- Glansscherm. Niet mijn voorkeur maar de kleuren zijn wel prachtig.
- Interactieve CI+ tv-gids functie werkt traag.
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
LG 42LB670V Zilver
Dit is werkelijk een prima TV met een leuk prijskaartje! Prachtig scherp/helder beeld met ruim voldoende snelheid in de refreshrate, goed contrast, perfecte 3D functionaliteit/support, WebOS is werkelijk geniaal en erg makkelijk te gebruiken; zeker in combinatie met de Magic Remote, het toestel is zeer snel en heel erg mooi.
Pluspunten
- Zeer fraai, bijna volledig, aluminium ontwerp
- Lage prijs voor z'n specificaties
- WebOS + Magic Remote is geweldig
- Zeer goed beeld met goede refresh rate
- Perfecte 3D weergave
Minpunten
- Dynamische belichting kan zeer irritant zijn (Is wel uit te schakelen.)
- De TV neemt even de tijd om op te starten, daarna wel super snel!
- Ingebouwde subwoofer is niet indrukwekkend
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
LG 47LB670V Zilver
Fantastische tv voor een betaalbare prijs.
Prachtig beeld, mooie kleuren en zwart waarden.
Webos is heel gebruiksvriendelijk en werkt vlot.
Design en look is ronduit prachtig!
Pluspunten
- Beeld, zwart waarden en heel vloeiend.
- Design.
- Webos
Minpunten
- Reflectie van licht op het beeldscherm
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
LG 42LB670V Zilver
Hoe kan het dat de TV soms zo uit gaat,ligt dit aan de timer instelling?
De rest doet het prima.
Pluspunten
- Beeld kwaliteit is zeer goed
Minpunten
- Tv gaat na een bepaalde tijd uit,hoe kan dit?
Eindoordeel
3 van 5 sterren (Voldoende)
LG 47LB670V Zilver
Mooie TV qua uiterlijk, beeldkwaliteit en mogelijkheden met een prima besturingssysteem (WebOS) wat bij mij vloeiend en snel werkt. Glimmend scherm kan overdag wat spiegelen. (Oordeel na eerste twee weken)
Pluspunten
- Mooi, strak uiterlijk
- Goed scherp beeld
- Veel instelmogelijkheden
- WebOS werkt goed, snel, en makkelijk
- 3D functionaliteit werkt erg goed.
- Werkt goed ism Logitech Harmony Touch
- Geluid is synchroon na aansluiten aan receiver via S/PDIF
- Goede prijs/kwalieit verhouding (aanschafprijs €699)
Minpunten
- Helderheid scherm kan beter
- Draden kunnen niet mooi weggewerkt worden door vormgeving poten
- Glimmend scherm: bij zonlicht weerspiegeling
- Om gebruik te kunnen maken van Smart-functies via internet moet je LG toestemming geven om mee te kijken met je acties.
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)