Iets meer dan een jaar in het bezit van deze Vivosmart 4, aanvankelijk was ik er niet zo tevreden over en vond ik het een veredelde stappenteller.
Dankzij een aantal software updates is de bruikbaarheid van de Vivosmart verbeterd door Garmin en ben ik er tevredener over.
Ik heb deze een jaar gebruikt en was hier relatief tevreden van (relatief veel functies) maar ondertussen zijn er veel accuratere hartslagmeters op de markt, mijn band vertoonde ook veel gebruikssporen na een jaar. Aan iedereen die regelmatig sport zou ik een fitnesshorloge aanraden, deze hoeft niet duurder te zijn.
Gekocht vanwege de hart monitoring, niet om te sporten. Geeft een uitgebreide set aan informatie die zo te zien wel aardig lijkt, incl bodybattery, stress levels, hartslag en bloed zuurstof waarden. Sport activiteiten bedienen vanaf het schermpje is lastig. Bij ingebruikname alle functies kiezen, anders mis je die later.