Schrijf review
5 van 5 sterren
4 van 5 sterren
3 van 5 sterren
2 van 5 sterren
1 van 5 sterren
4 van 5 sterren (Goed)
1 van 5 sterren (Waardeloos)
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
2,5
2.5 van 5 sterren
0
1
0
0
1
sorteer op:
2 reviews - Pagina 1 van 1
Toestel net binnen gekregen. Android Systeemupdates komen snel binnen op het nieuwe toestel. Zit al op 7.1.2. Toestel is bedoeld als reserve. Type is een TA-1053, besteld via E-global.
Pluspunten
afwerking, oogt goed scherm is goed helder (i.t.t. sommige reviews) ligt lekker in de hand; achterzijde best glad mooie prijs (€ 150) dual sim (er is een apart slot voor de micro SD kaart dat werkt ook met dual sim)
Minpunten
geen signaleringsled nog niet gelukt om sommige google apps die ik niet wil helemaal weg te krijgen. UI heeft soms framedrops of extreme versnelling bij scrollen in vergelijking met Galaxy S7 zijn fotos niet top (donker, niet levendig) bezel onder en boven wel erg groot de kleur wit in het scherm is blauwig (gek want video's zien er mooi uit) van de 16Gb is er maar 8 beschikbaar Eglobal levert een US adapter met een verloopstuk
Eindoordeel
Nokia 5 (dual sim) Zwart
Het slechtste toestel wat ik ooit gehad heb. Niets werkt en als iets lijkt te werken dan slechts tijdelijk.
Synchroniseren met computer, Google account enz werkt niet.
Na systeemupdate alle gegevens, foto's,bladwijzers enz kwijt.
Wat een baggerproduct.
Pluspunten
Niet kunnen ontdekken
Minpunten
Wifi, verbinding valt constant weg Synchroniseren? Nooit en nergens mee Sim kaart werkt niet Na systeemupdate alle instellingen weg Na opnieuw opstarten Engelstalig ipv Nederlands 2Toestellen (mijn partner en ik) allebei dezelfde problemen