Review volgens oud formaat. Geen samenvatting aanwezig. Lees verder »
Lees de uitgebreide review en reacties
Gemiddelde gebruikersscore
Ik heb deze GSM sinds 23 feb 2012 in gebruik, mijn 1e Windows Phone, dus ik kan hem niet vergelijken met een andere. Tot nu toe bevalt hij wel goed, heel herkenbaar in het gebruik van WIndows.
Apps toevoegen via Marketplace gaat heel makkelijk, gewoon aansluiten op je pc/laptop, inloggen op de windowphone-site en binnen halen.
Foto's maken gaat ook makkelijk, de expertreview die ik vond op internet, gaf aan dat de knop nogal makkelijk aan te activeren was. Maar op je GSM kun je de gevoeligheid aanpassen, ik heb er tenminste geen last van. De kwaliteit is inderdaad niet bijzonder, daar moet je echt niet veel van verwachten.
Foto's die je van je laptop/pc op de GSM zet, zien er wel goed uit, dus de kwaliteit van het beeldscherm is prima in...