WK 2026: Scoor de beste deals! Stel jouw winnende opstelling samen met behulp van ons advies.

DVDRStore

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Wat is er hier fout gegaan:

De klant heeft zijn adres gegevens niet juist ingevoerd, er is alleen 1234 ingevuld i.p.v. 1234ab. Ook in de bevestiging die de klant per email gekregen heeft is de fout bij de klant niet opgevallen. Alle systemen van postbedrijven in ons geval Duitse post zijn gebaseerd op postcode + huisnummer. Op basis van deze gegevens worden de bezorgingen gedaan, kloppen die niet komt het pakket retour.

Indien een pakket retour komt omdat men het pakket niet kan bezorgen zitten daar kosten aan en het kost tijd. Het pakket moet retour naar ons waar het postbedrijf gewoon voor rekent, worden gerelabeld met het juiste adres en dan weer op transport naar Nederland en vervolgens naar de klant.

Ook gaat de post en de transporteur ons wederom kosten berekenen voor het bezorgen, op zich logies aangezien het niet hun fout is echter leuk is het niet.

De kosten die hier aan vast zitten bedragen eur 13,00. Uit coulance hebben wij aangeboden de helft van deze kosten voor onze rekening nemen ondanks dat het niet onze fout is. De andere helft kwam voor rekening van deze klant, niet meer dan normaal, hij heeft immers de fout gemaakt.

Het zou niet real zijn als wij de kosten zouden moeten betalen. Als we dat wel doen dan gaan de prijzen omhoog met gevolg dat andere klanten gaan betalen voor de fouten van anderen. Ik weet wel dat het overal normaal begint te worden dat de goede onder de kwade moeten lijden echter niet bij ons.

In dit geval heeft het de klant eur 6,50 gekost, slechts een gedeelte van de kosten

Wij hebben een aantal controles ingebouwd maar kunnen niet alles controleren. Duitsland heeft bijvoorbeeld 12345 als postcode en Luxemburg 1234. Er worden door de controles aan onze kant een keer of 12 per week foutieve gegevens gevonden. Maar laten we eerlijk zijn, wie weet er als beste zijn adres gegevens, de klant of wij?

Scorekaart voor DVDRStore

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie