Heb bij PC Speed in Doetinchem mijn nieuwe mediacenter gekocht. De bedrijfsleider heeft mij geadviseerd en heeft duidelijk verstand van zaken. Hij kon mij goed beargumenteren waarom ik bepaalde onderdelen voor mijn mediacenter beter wel/niet kon kopen.
Ik heb de PC later die dag besteld. Was niet supergoedkoop, maar er was alle tijd om me goed te adviseren, kreeg netjes een lekkere kop koffie en niets was teveel moeite.
PC Opgehaald, dus kan hier niets over zeggen.
KlantenserviceWilde toch ander geheugen in mijn pc hebben, kon het zo omruilen zonder gezeur. Daarnaast heeft men kosteloos de videokaart omgeruild voor een passieve variant.
Al met al is er super meegedacht en de rust en aandacht die ze aan de klant besteden bij de verkoop is er na die tijd ook. Ben blij verrast !