Uit eigen beweging
AlgemeenRespecteren hun eigen retourvoorwaarden niet: verkeerde inktcartridge besteld op basis van hun voorstel onder het artikel dat ik normaal bestel op hun website (hoge ipv gewone capaciteit).
Willen deze niet terugnemen omdat de verpakking al is geopend. Op de website staat onder de retourvoorwaarden dat dit wel kan maar hun klantenservice laat het niet toe; 'het is voor deze specifieke serie cardridges niet mogelijk'!
Klantenservice was telefonisch vrij onbeleefd. Weigeren te erkennen dat het ook deels hun fout is dat de verkeerde cartridge is besteld.
Bedankt voor je beoordeling Ronald. We kunnen in je review helaas geen klantgegevens terug vinden, waardoor we niet met je mee kunnen kijken naar wat er is gebeurd. Zou je naar aanleiding van je review opnieuw contact met ons op willen nemen zodat we de situatie nogmaals kunnen bekijken?
Een fijne dag gewenst.
Aranka,
Team Webcare | PrintAbout