Uit eigen beweging
AlgemeenIk vind de website heel fijn in gebruik. Natuurlijk zou het top zijn als er een paar features worden toegevoegd, zoals inclusief filter <-> exclusief filteren togglen (zoals hier op tweakers) en reviews filteren op reviews die daadwerkelijk voor het product geschreven zijn waar ik naar kijk, in plaats van voor alle producten die op elkaar lijken.
MAAR los daarvan, alles prima - en deze features zijn op alle ecommerce platforms matig geimplementeerd.
Meestal zijn leveringen op tijd, soms te vroeg. Bijna nooit te laat.
KlantenserviceAls je product wél te laat is, of als er iets mis gegaan is met retourneren, neemt de klantenservice je gelukkig serieus en zoeken ze met je mee. Ze kiezen vaak in het voordeel van de klant.
De partners via het platform zijn niet altijd zo coulant, maar gelukkig kun je zo'n situatie dan 'escaleren' naar de bol klantenservice die je helpt.