Uit eigen beweging
AlgemeenBol.com is fantastisch als alles soepel verloopt. Op moment dat je zending (die de volgende werkdag binnen had moeten zijn) 2 weken vertraagd is, heb je er niks aan….
Een onderzoek starten bij PostNL “kan” pas na 4 dagen (niet inc de dag dat het bezorgd zou worden) en daar mag je dan nog 4 werkdagen bij optellen tot ze misschien antwoord krijgen. En dan krijg je als het goed is je geld terug.
Compensatie voor de klant voor al dit gedoe, 20 euro cadeaubon. Fantastisch.
Komt erop neer dat je als klant bij bol de dupe bent van een protocol dat ze zelf verzonnen hebben. Nu zijn we 600+ euro kwijt en hebben het product waar we voor betaald hebben nog steeds niet.
Terwijl ze al lang de oude zending hadden kunnen annuleren en een nieuw product kunnen opsturen. In plaats van je klanten de dupe laten zijn van iets wat wettelijk bol.com zijn verantwoordelijkheid is. Beetje jammer.
Overigens was iedereen die ik heb gesproken van de klantenservice erg aardig en deed (volgens mij) z’n best om te helpen. Jammer alleen dat ook zij zich moeten houden aan de zelfde domme regels. Dus je hebt er weinig aan.
Product zit vast ergens in het systeem. Bol.com weigert hier iets mee te doen tot ze hun onderzoek afronden. Terwijl het duidelijk te zien is dat het product nog niet geleverd is.
KlantenserviceHelaas ook bar slecht. Iedereen is super aardig, maar doe vervolgens helemaal niks om je te helpen. Alleen adviseren langer te wachten. Tot die tijd ben je je geld kwijt en heb je niet waar je voor betaald hebt. Het lijkt het bedrijfsversie niks te boeien, zolang zij maar hun geld hebben.