Uit eigen beweging
AlgemeenHad bestelling van Netatmo thermostaat gedaan. Artikel zou op voorraad zijn en de volgende dag worden geleverd. Helaas de volgende dag geen levering en later op de dag een mail dat de levering nog in die week zou zijn.
Een dag later een mail dat de levering nog twee weken op zich zou laten wachten.
Toen de bestelling maar geannuleerd, hiervoor was geen optie op de site, maar op een mail werd wel snel gereageerd.
Andere winkel kon sneller leveren.
Slechte informatie over de levertijd, maar annulering werd wel snel geregeld.
Bedankt voor het delen van je ervaring. Het spijt ons zeer dat de levering van je Netatmo-thermostaat anders is verlopen dan je op basis van de aangegeven levertijd mocht verwachten.
Helaas bleek de voorraadinformatie niet actueel, waardoor wij je pas later konden informeren over de vertraging. Dit had uiteraard beter en sneller gecommuniceerd moeten worden. We nemen je feedback mee om onze voorraadsystemen en communicatie verder te verbeteren.