Amazon.nl

67.815 producten en 76.273 uitvoeringen
Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Soms goede aanbiedingen en de service is wat omslachtig maar goed.
De bestel informatie (ook het proces) en de bezorging zijn RONDUIT een ramp/slecht.

Gericht zoeken blijft behelpen bij de Amazon's sites. Selectiecriteria zij omslachtig om in te vullen, vaak achterhaald en werken ook nog niet goed. Maar goed voor de prijjs en service bestel je toch maar.

Betaalinformatie is ook niet te best. Vandaag iets besteld, gaat mis met mijn prepaid-creditcard. Krijg een e-mail met de melding "Helaas konden we je iDEAL-betaling niet met succes voltooien", terwijl ik met een prepaid-creditcard poogde te betalen en dat mislukte. In die zelfde e-mail staat bij het bedrag " Geselecteerde betaalmethode: CreditCard". Hoe verwarrend wil je het hebben.
Vervolgens ga je betalen op een andere manier en daarover krijg je geen e-mail of kun je niet de status "betaald" zien op de site . Er staat "wijze van betaling Ideal". Als er betaald is, zet daar "betaling voldaan via / betaald via". Heel verwarrend allemaal.

Verzending

Ik bestel op 25 nov-2025 3 artikelen en kies voor 1 maand proef "gratis prime" eens 1 maandje prime Streaming te proberen. Op het scherm staat bij alle producten leveren 1-12-2025. Via "Prime" levering voor alles op 5-12-2025. Is de betaald dan krijg je andere data door van levering. Uiteindelijk wordt op 26 nov 1 product geleverd , op 28-11-2025 en op 2-12-2025. Je moet dus x keer thuis blijven de hele dag als Amazon met "eigen prime" bezorgt. Ook verteld amazon niet of een product wel of niet door de brievenbus kan. De Amazon bezorgers zijn cowboys. Ze rijden in mijn plaats Houten (in provincie Utrecht) te hard (30 km zone binnen de rondweg). Ze nemen bruggetjes die ALLEEN bedoeld zijn voor fietsers en voetganger, het zelfde geld voor het fietspad waarop ze met de auto rijden.

Ook mijn vrouw besteld iets (niet met prime). Alles zou binnen 3 dgn geleverd worden voor je besteld. Blijkt dat 1 artikel er toch niet is en dat nu alle 3 bestelde artikelen pas over 5 weken geleverd worden.

Ook het laten afleveren bij een PostNL is een ramp in Houten. Er is nog maar 1 PostNL en die zit vol. Met poogt het te leveren, lukt het niet en dan stuurt men het ijskoud terug naar Amazon. De adressering bij een afhaalpunt is ook verwarrend . Als PostNL het niet tijdens het sorteren voorziet van een nieuw etiket met "mijn naam" bij de Bruna dan weigert de Bruna het pakketje.

Mijn beeldspraak; Jeff is maar druk met zijn raketten business en nu ook AI, maar fatsoenlijke en correcte e-mails (in NL) of een goede bezorging hier op AARDE is schijnbaar niet mogelijk bij Amazon.

Klantenservice

Terugsturen van "full filled by Amazon" kan altijd gratis en ik heb altijd mijn geld teruggekregen. Is een product beschadigd dan bieden ze vaak 20% korting als je het toch houdt. Chat is beroerd, maar je laten (terug)bellen door Amazon, werkt goed. Je wordt goed geholpen en je krijgt een e-mail met wat je hebt afgesproken.

Scorekaart voor Amazon.nl

Algemeen 3.5 van 5 sterren
Verzending 3.5 van 5 sterren
Klantenservice 3 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 5 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie