Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

HelloTV

522 producten en 906 uitvoeringen
Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

TV uitgezocht die snel te leveren zou zijn volgens hun website. "Klik hier voor jouw speciale prijs": lang verhaal kort: ze kunnen niet leveren en raden een ander model aan. Dat is wel snel leverbaar. Omdat het wat urgentie heeft kies ik voor het aangeraden alternatief.
Vervolgens komt de upselling: wilt u geen pixelgarantie, 3 jaar aan huis service en andere zaken die ik niet hoef. "Nee dank je, ik wil gewoon bestellen". Nogmaals de upselling: "weet je het zeker?" Jaaa, ik wil gewoon bestellen, laat me betalen.
Uiteindelijk mag ik betalen, maar goed: de TV is er morgen.

Verzending

Guess what? Een mail dat het 2 dagen gaat duren ipv volgende dag. Na 2 dagen: geen TV. Als ik zelf contact opneem krijg ik doodleuk te horen dat de TVs over 2 dagen weer binnen gaan komen en dan worden verzonden. Excuses maar verder niks. We gaan het zien. Spijt dat ik niet naar een fysieke winkel ben gegaan. Wat een aanfluiting.

Klantenservice

Calvin van HelloTV kan er natuurlijk ook niks aan doen. De marketing afdeling draait overuren samen met de sales afdeling. Alles om de verkoop met upselling te doen. Calvin van klantenservice mag alle ontevreden klanten vertellen dat het nog een paar dagen langer duurt. Laatste keer dat ik bij HelloTV besteld heb en reken maar dat ik dit ook aan vrienden vertel.

Scorekaart voor HelloTV

Algemeen 4 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie