Uit eigen beweging
AlgemeenWat een dramatische bedrijfsvoering door Bo en Jordy. Prul verkopen zonder service, in het verleden wel goede ervaringen gehad maar dat moeten toevalstreffers zijn geweest. Nu reeds in bezit van een AirPods Pro 3 hoesje die na een week niet meer deugdelijk blijft zitten. Dit aangekaart per mail en de reacties die ik van Bo en later Jordy kreeg leek het wel alsof ik getrolled werd.
Het begon vanuit mij met reageren op de eerder toegestuurde mail inclusief factuur als bijlage zodat de order etc allemaal gelijk in kaart was (zou je denken) met een simpele klacht over het hoesje wat heel simpel en netjes door een beetje ondernemer had kunnen worden beantwoord, maar nee. Vervolgens krijg ik reacties die je op een foute virale “Klantenservice” account op Facebook een paar jaar geleden verwachtte. Naar aanleiding van dit sloot ik mijn mail niet meer af met mijn voornaam en Mvg maar een stukje formeler met mijn achternaam. Hierop kwam Jordy in beeld die het raar vond dat mijn naam veranderde en voegde niks toe behalve uithalen en de dans ontspringen zoals Bo deed.
Dus deze clowns die dit bedrijf runnen beschikken over een beperkt dan wel geen gezond verstand. Vermijd deze toko at all costs!