Uit eigen beweging
AlgemeenIk ben al jarenlang een zeer tevreden klant van Bol.com. Minstens één keer per maand plaats ik een bestelling, en vaak bestel ik ook iets voor mijn buren, zodat zij geen verzendkosten hoeven te betalen, handig dat ik Select-lid ben!
VerzendingWat de bezorging betreft: die hangt soms af van PostNL of DHL, en daar heeft Bol.com natuurlijk niet altijd invloed op. Toch worden de meeste pakketten gewoon op tijd en in goede staat geleverd.
KlantenserviceDe bestelprocedure is duidelijk en snel, en de levering verloopt in de meeste gevallen vlekkeloos. Af en toe gaat er iets mis met een bestelling, maar dat is echt uitzonderlijk. In die gevallen is contact met de klantenservice snel gelegd en word ik altijd netjes en vriendelijk geholpen. Problemen worden goed opgelost.