HelloTV

569 producten en 965 uitvoeringen
Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Heel prettig geholpen door Ivo en Tim van HelloTV. Snelle reactie op vragen en er wordt goed meegedacht met adviezen en alternatieven. Ik was vooraf een beetje sceptisch over de manier van werken, om contact te krijgen voor een aanbieding. Maar ik moet zeggen dat het erg prettig werkt eigenlijk, goede deal kunnen maken en de levering staat voor morgen gepland!

Verzending

Product vandaag zojuist pas besteld, levering volgens de website al morgenmiddag. Sneller dan verwacht. Verder nog geen beoordeling over de daadwerkelijke verzending.

Klantenservice

Erg fijn geholpen door Ivo en Tim. Reageren erg snel, denken goed mee en geven duidelijke uitleg. Weten op een leuke manier toch commercieel te zijn zonder het gevoel te geven dat er van alles verkocht moet worden. No-nonsens aanpak werkt goed. Complimenten heren!

Scorekaart voor HelloTV

Algemeen 4 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie