Uit eigen beweging
AlgemeenEen lijst aan onderdelen besteld voor de bouw van een nieuwe pc. De keuze viel op CAPS wegens eerdere goede ervaringen met het toenmalig genoemde SiComputers, goede klantreviews en de beschikbaarheid van al mijn gewenste onderdelen. Tenslotte een goed en uitermate vlot contact met de klantendienst maakt de winkelervaring helemaal af, bedankt!
VerzendingWanneer bestelde onderdelen nog geleverd moeten worden bij CAPS, laat de orderstatus louter zien: "Wachten op onderdelen". Dit zonder verdere indicatie over welke onderdelen het precies gaat of hoe lang de geraamde levertijd nog zou bedragen. In deze fase blijf je als klant dus even in het duister, daar kan beter over geïnformeerd worden. Vanaf het moment dat CAPS alles binnen had (in mijn geval 6 werkdagen) en de bestelling uitgaf voor levering bij mij thuis verliep de verzending vlot met PostNL.
KlantenserviceOp een maandagavond de hele bestelling doorgegeven, maar op dinsdagochtend zien dat een reeks van de bestelde onderdelen in prijs waren gezakt, voor een totaal van 30euro. Dat is dan wel even zuur. Na een vlot contact met de klantendienst werd dit onmiddellijk gecompenseerd door de vriendelijke Jarno. Altijd een dikke plus als een klantendienst vlot en klantvriendelijk werkt.