Ik maak kans op een prijs
AlgemeenMijn ervaring met Samsung was prima. Ik ben erg blij met mijn nieuwe telefoon, de S25+. Deze heb ik met verschillende kortingscodes en inruil van mijn oude telefoon kunnen aankopen als pre-order.
Wat ging goed? De kortingscodes zorgden voor een goede prijs, de klantenservice was behulpzaam en ook nog in de avond laat te bereiken, ik werd goed op de hoogte gehouden van bezorging en deze ging mooi op tijd.
Wat kan er beter? De kortingscodes zorgen voor veel stress en gedoe, je hebt toch het gevoel dat je iets mist. Liever heb ik een mooie actieprijs zonder codes. Verder was er een storing toen ik eindelijk wilde bestellen dus dat zorgde ook voor stress.
Al met al dus prima, blij met het product, maar het kan beter (minder stressvol)
Ik werd op de hoogte gehouden van de levering met een track en trace en de bezorger kwam in het midden van het tijdvak, ging helemaal goed dus.
KlantenserviceZe konden me niet helpen vanwege de storing, maar gaven wel meer informatie en de tip om het morgen opnieuw te proberen. Vriendelijk en nog laat bereikbaar.