Beste Willem,
Het spijt ons enorm om te horen dat er een defecte televisie is geleverd. Helaas zonder doos kunnen we een tv niet meer retourneren en is de procedure dat die gerepareerd wordt. Dit is zeker niet de service die wij voor ogen hebben, maar zijn ook gebonden aan regels en wetten. Op elke factuur staat dan ook dat de doos minimaal twee weken bewaard moet worden.
Hoewel we gebonden zijn aan bepaalde procedures bij defecten en retourzendingen, begrijpen we dat het voor je erg vervelend is om al zo lang zonder werkende tv te zitten. We doen altijd ons best om dit zo snel mogelijk op te lossen.
Heb je voor mij een ordernummer, dan ga ik nakijken waar het fout gaat met het aanmelden van een reparatie. Die mag naar klanttevredenheid@hellotv.nl, dan neem ik even contact op.
Ronald
HelloTV