CAPS

18.349 producten en 22.739 uitvoeringen
Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Kaart gekocht toen het nog SiComputers…

Kaart gekocht toen het nog SiComputers was, maar garantie aangevraagd omdat die regelmatig op zwart gaat, tot de stroom van het moederbord is geweest. Maar blijkt dat de naam is veranderd naar CAPS, probleem uitgelegd, aanvankelijk erg vriendelijk, "geen probleem, hier is hoe je de garantie kunt claimen" Normaal is mijn ervaring dat bij garanties er een verzend label gemaakt wordt, want verzend kosten zijn bij de garantie inbegrepen volgens wettelijke plicht. Maar daar werdt niet over gerept, dus vraag ik er naar, doen ze alsof ze het niet goed begrijpen. Na 3 keer specifiek te vragen was het antwoord "jammer, onze voorwaarden", en "we gaan verder niet in discussie over onze wettelijke verplichting" Dus wat kun je anders dan toch maar te dokken voor iets waar ZIJ voor dienen te betalen. Kaart opgestuurd, aangetekend.

Na een week geen bevestiging van wat dan ook, geen status van de RMA, niets te horen, dus maar weer eens mailen. Ja die is naar de distro. Dus vraag ik, hoe lang denk je dat het gaat duren voor ik de kaart terug heb? "gemiddeld 4 tot 8 weken" Ik denk terecht dat dat niet iets is wat iemand wil horen, gezien 2 weken een redelijke termijn geacht wordt. Dus, ik vraag een oplossig "onze voorwaarden" wordt gezegd.

Ok, als ik nu een kaart bestel bij jullie, krijg ik dan mijn geld terug als de garantie afgehandeld is, ik kan niet zonder gedurende mogenlijk 2 maanden. "natuurlijk we crediteren het geld als dat gebeurd" was de enthusiasie reactie. Nog twee keer moeten vragen of het geld dan terug gestort zou worden, want normaal gezien betekend crediet dat het een tegoed is, niet terugstorting. Uiteindelijk toch te horen gekregen "als de producent krediet toekent zullen we het terug storten, of als er een vervang kaart gestuurd word door de distri kun je die retour sturen"

Ik zat erover te denken, maar mijn ervaring zo ver is is dat het een lijdensweg is om specifieke antwoorden te krijgen, het voelt alsof ze niet oprecht geinteresseerd zijn om problemen op te lossen na dat er iets verkocht is, zeker niet als het van voor de naamsverandering is. En *g.v.d.magnietvantrustpilot* ik heb niets met de CAPS voorwaarden, ik heb bij SiComputers gekocht. Maar zo gouw als je op je rechten gaat staan doen ze alsof je gek bent.

Dus ik denk dat ik maar ergens anders een kaart koop, en deze later doorverkoop, als ik de CAPS kaart ooit nog terug zie, want ik heb volkomen 0 vertrouwen op dit moment in dit bedrijf.

Verzending

Ondanks garantie verplichting weigeren ze de verzending op zich te nemen.

Klantenservice

Zodra je specifieke vragen stelt krijg je vage taal, als je daarna ze erop wijst krijg je "onze voorwaarden" en als je dan op hun wettelijke verplichingen wijst "horen" ze het niet, stel je het compleeet specifiek, dan "we gaan verder niet in discussie"

Liever een gastroscopie en endoscopie tegelijkertijd dan het risico om nog meer met ze te communiceren.

Scorekaart voor CAPS

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie