Uit eigen beweging
AlgemeenMijn ervaring met NBB is helaas niet goed. Ze hebben gezegd dat ze mijn terugbetaling in gang hebben gezet, maar 8 dagen later heb ik nog steeds niets op mijn creditcard ontvangen.
Ik ontvang altijd binnen 2 werkdagen mijn terugbetalingen op mijn rekening, het ligt dus zeker niet aan mijn creditcardprovider. Mocht ik morgen geen terugbetaling krijgen op mijn bank of geen terugkoppeling krijgen van de boekhoudafdeling dan ga ik verdere stappen ondernemen.
Bovendien is de klantenservice erg traag met reageren, wat de situatie alleen maar erger maakt. Voor mij geen NBB meer.
Hoi,
Op dit moment ervaren we helaas wel problemen bij terugbetalingen, waardoor deze helaas langer duren dan verwacht. Dit is onafhankelijk van de creditcardprovider en gebeurd helaas ook bij iDeal. We zijn ons zeker bewust van dit probleem en werken op de achtergrond hard om uit te zoeken waar dit vandaan komt en hoe we dit kunnen oplossen. We snappen zeker dat het vervelend is om lang te wachten op je geld.
Zou je in een privébericht je bestelnummer, mailadres en ticketnummer willen doorgeven? Zo kunnen we meekijken of we je een update kunnen geven over de terugbetaling.
Met vriendelijke groet,
NBB.com