Uit eigen beweging
AlgemeenPrinter besteld die ze niet blijken kunnen leveren ondanks 24/7 melding. De melding is vervolgens "omdat het volgende artikel niet meer geproduceerd wordt en/of leverbaar is", hetgeen feitelijk onjuist is. Printer dan ook besteld bij een concullega. Vervolgens is de terugbetaling niet zo 24/7, want daar gaat meer dan een week overheen (printer besteld en betaald op 04/09; geld terug op rekening 12/09).
Klantenservice1) De melding was "omdat het volgende artikel niet meer geproduceerd wordt en/of leverbaar is", hetgeen beide niet waar is.
2) Vervolgens is de terugbetaling niet zo 24/7, want daar gaat meer dan een week overheen (printer besteld en betaald op 04/09; geld terug op rekening 12/09).
Goedendag,
Wij begrijpen dat het erg vervelend is wanneer u een printer besteld en wij deze vervolgens niet kunnen leveren. Onze oprechte excuses hiervoor.
We willen kijken waarin wij u tegemoet kunnen komen, zou u ons een e-mail willen sturen met uw klantgegevens naar webcare@123inkt.nl?
Wij zien uw e-mail graag tegemoet.
Met vriendelijke groet,
het webcareteam van 123inkt