HP Store

1.044 producten en 1.237 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Zakelijk een laptop besteld met volgende dag levering op 21-02.

Bleek wat mis te zijn want dhl gaf aan "address unknown or incorrect'''

Contact opgenomen met DHL, adres geverifieerd, in orde en zij zagen geen problemen.

Contact opgenomen met HP store. Zou aan DHL doorgegeven worden dat het opnieuw uit het pakketpunt verzonden moest worden.

Toen begon de ellende.

Herlevering faalde wederom met dezelfde tekst. Kan gebeuren natuurlijk, dan hoop je op een vlotte afhandeling, temeer omdat het een zakelijke aankoop is. Bijvoorbeeld dat HP store met DHL contact opneemt en het regelt, of het pakket laat terugsturen en tegelijkertijd een nieuw pakket uitstuurt.

Helaas liep ik daar tegen een muur op. Het is een enorm lang verhaal, uiteindelijk hebben ze 6x geprobeerd het originele pakket uit te laten zenden.

"The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting a different result."


Uiteindelijk mijn bestelling geannuleerd. Zou een bevestiging krijgen. Niet gehad.

Tot slot kreeg ik een survey "hoe blij bent u met uw HP aankoop". Terwijl deze zich nog in limbo bevond. Daar lage cijfers gegeven, toen werd er contact opgenomen en kon ik EINDELIJK mijn bestelling annuleren.

Uiteindelijk 19 maart mijn geld teruggehad.

Verzending

Score: ca. 10x gebeld, 5x gemaild, geen oplossing.

Foutje maken mag, maar dit hele gedoe duurde de span van bijna 4 weken. Op mijn vraag of ze niet via DHL het oude pakket konden terugsturen en tegelijkertijd een nieuw pakket naar mij, ivm dat ik de laptop echt nodig had, werd gezegd dat het besproken zou worden.


Ondertussen een Lenovo besteld, die was de volgende dag in huis.

Heb altijd HP laptops gehad maar dit kan echt niet. Het niet meedenken met de klant, van kastje naar muur sturen ("wij kunnen er ook niets aan doen dat DHL het niet kan bezorgen"), geen oplossing bieden en 6x hetzelfde proberen ondanks dat ik had aangegeven dat DHL aangaf dat het adres niet het probleem was... klaar mee.

Klantenservice

Met de klantenservice kwam ik geen stap verder. Het werd geescaleerd naar een manager. Oke, en wat gaat die doen? Binnen 48u reageren. Niet gebeurd. Weer gebeld, kreeg ik te horen dat doordat ik contact had opgenomen en ze de case hadden geopend het weer onderop de stapel van de manager terechtgekomen was.


Ik kan inmiddels nog steeds het HP store wachtmuziekje neurien. Leuk!!

Scorekaart voor HP Store

Algemeen 3 van 5 sterren
Verzending 4 van 5 sterren
Klantenservice 2 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie