Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

HelloTV

503 producten en 883 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Na een aantal toch positieve ervaringen van mensen uit mijn omgeving ben ik niet positief of tevreden over/met HelloTV.

Op 30 januari een tv gekocht, initiële contact via chat verliep prima, niet spectaculair. We zijn een prijs overeen gekomen met de voorwaarde dat ik mijn oude tv zou inruilen. Dat betekende dat de levering van mijn nieuwe tv niet de volgende dag zou zijn, maar ik moest er van uit gaan dat dat 2 weken kon duren. Prima.

De volgende dag wordt er netjes contact opgenomen om een bezorg afspraak te maken. Binnen een week al, dus meevaller. Alleen dat moment schikte mij niet, want wat ik vergeten erbij te vertellen ben is dat ik mee zou moeten helpen met tillen. Ik wilde dat graag zelf doen en niet door een ander laten doen. So far, so good.

Hierna ontstaat voor mij het probleem. Voor de beeldvorming, de communicatie verloopt via WhatsApp. Ik vond de reacties al steeds lang op zich wachten met als hoogtepunt een reactie op een vraag van mij op 2 februari. Daar volgt uiteindelijk geen reactie op. 3 februari geef ik aan dat ik van de koop af zie. Uiteindelijk wordt volgt er 3(!!) dagen later pas een reactie. Ik heb de koop kunnen ontbinden en mijn tv elders gekocht.

Ik zou het wenselijk hebben gevonden als er een direct gesprek had plaats gevonden. Dan waren we samen tot een geschikt moment gekomen en had ik hier een heel ander gevoel aan over gehouden. Nu gaf ik aan dat de eerste datum mij niet uitkwam, deed ik een tegenvoorstel, moest ik weer een dag wachten op een reactie.

Klantenservice

Ik vind de reacties lang op zich laten wachten. Het lijkt mij logisch dat je de ene klant afhandelt en dan door gaat met een andere klant. Nu duurde het m.i. erg lang voordat ik een reactie kreeg (volgende dag pas), als ik al een reactie kreeg (vraag van 2 februari).

Vervolgens wordt ik een paar dagen later gebeld, aanvankelijk super netjes natuurlijk dat iemand de moeite neemt contact op te nemen, zou je denken...

Maar schijn bedriegt, want ik heb een heel vervelend gevoel over gehouden aan dat gesprek. De strekking van het gesprek zou ik omschrijven als ''aanvallend, verwijtend en onvriendelijk'' terwijl ik zou verwachten dat men ''onderzoekend, begripvol en vriendelijk'' zou zijn. Ik voelde mij heel erg op het matje geroepen.
Toen ik aangaf de tv elders gekocht te hebben werd er gevraagd bij welke winkel. Op mijn wedervraag waarom de medewerker dat überhaupt wilde weten kreeg ik als respons ''moet ik toch kunnen vragen?''. Ja, dat mág jij zeker vragen, alleen is mij nu nog steeds niet duidelijk waarom? Ik heb mij tijdens dit gesprek niet gehoord gevoeld en men stond niet open voor feedback. Zonder ook maar gedag te zeggen werd ik opgehangen.

Al met al blij dat ik mijn tv elders gekocht heb.

Hi Bob,

Wat ontzettend jammer dat je de aankoop van jouw nieuwe TV op deze manier hebt moeten ervaren, onze excuses daarvoor!

We hebben jouw order erbij gezocht en de contacten die met ons hebt gehad doorgelezen en kan me heel goed voorstellen dat dit niet is wat je van ons verwacht.

We zullen deze situatie dan ook verder intern bespreken zodat we hier van kunnen leren en dit in de toekomst kunnen voorkomen.

We wensen je alsnog heel veel plezier van jouw nieuwe TV en hopen je graag in de toekomst weer terug te zien.

^
Tim van HelloTV

Scorekaart voor HelloTV

Algemeen 4 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie