Ik maak kans op een prijs
AlgemeenDe aanbieding via de Samsung member site was erg aantrekkelijk. Ik heb de S24Ultra gekocht. Kreeg dubbel geheugen maar ook korting. En daarnaast nog 50% korting op de accessoires. Uiteindelijk had ik echt een hele goede aanbieding die ik nergens zo het weten te krijgen. Heb dit al eens gedaan met de laptop van mijn dochter.
Wel moet je vaak goed zoeken dat je de juiste korting krijgt, de juiste actie aanklikt. En dat je wel bent ingelogd als member. De acties zijn in mijn ogen onoverzichtelijk en de website vind ik op dat onderdeel erg onderpresteren. Ze doen zichzelf wel echt te kort. Maar ja als Nederlander is de prijs belangrijker voor mij dan hoe ik het op de site te zien krijg.
Over mijn telefoon kan ik nog niet veel vertellen die heb ik pas eergisteren ontvangen.
De S24ultra zou de 22ste binnen komen maar ik kreeg een bericht dat er meer beschikbaar waren gekomen en dat hij eerder kwam. Met de track en Trace kon ik op 5 min nauwkeurig mij bestelling volgen.