Uit eigen beweging
AlgemeenHebben netjes een LG G3 geleverd van 3000 euro helaas bleek na een week defect.
ik verwacht dan netjes een omruiling of geld terug dit heb ik ook netjes aangevraagd via hun website. Via account kon dit of via ordernummer .
Maar werd mij via de telefoon vermeld dat dit niet altijd kon. Biedt die opties dan niet aan op de website denk ik bij mijzelf .
Voorzover ik weet biedt elektrocentrum 30 dagen retourrecht daar houden ze zich dus niet aan ze hadden het over algemene voorwaarden en maximaal 9 branduren
Helaas hebben ze zonder mijn toestemming een monteur geregeld voor reparatie. Ik vindt dit absoluut een waardeloze oplossing van LG en de webshop.
Heb meerdere keren gebeld met elektrocentrum en ik snap dat ze er weinig aan kunnen doen, maar ik verwacht wel een gepaste oplossing nu moet mijn peper dure tv al opengemaakt woorden na een week.
Update; Elektrocentrum & LG hebben het tog netjes opgelost en een nieuwe geleverd. Paneel bleek defect
Verzending was gewoon goed moest wel helpen met tillen.
Opgebelt en snel een afspraak kunnen maken
Klantenservice is super vriendelijk en behulpzaam. En hebben netjes al mijn vragen beantwoord.
Hebben echt hun best gedaan om mijn problemen op te lossen