bol

21.372 producten en 24.877 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Als klant ben ik over het algemeen zeer tevreden.
Wel is de kwaliteit van de productteksten wisselend. Soms erg lange onlogische artikelnamen.

Verzending

Wordt altijd snel geleverd.
Vandaag nog product ontvangen, had wel wat beter gekund qua verpakken. Klein doosje in een enorme papieren zak, zonder pakbon of wat ook in de zak.

Klantenservice

Als Bol.com partner heb ik sterk wisselende ervaringen. Als je persoonlijk contact hebt, gaat dat op zich prima. Billie de digitale assistent kan meestal niet zoveel betekenen qua hulp.

Voorbeeld van wat echt beter moet voor zakelijke partners:

Sowieso is er meestal een capaciteitsprobleem via de zakelijke support lijn, aangezien de telefonische wachttijd altijd lang of erg lang is. Dat is eigenlijk al heel lang zo, nooit rustig meegemaakt. Standaard is de meldtekst dan ook dat het Eeerrrgggg druk is.

Verder wordt op eerder gemelde cases vaak niet meer op terug gekomen, ook niet na nadrukkelijk verzoek via het officiële mailadres.
Dat was 1 keer erg lastig, omdat mij een toezegging was gedaan die niet was nagekomen. Maar ik had een casenummer en mailadres. Maar ook na zo'n 6 x mailen geen enkele reactie, buiten de ontvangstbevestiging dat er binnenkort op terug gekomen zou worden. Helaas niet dus, nooit. Terwijl de telefonische wachttijd al die tijd dramatisch was.

De beloofde wijzigingen dateren van augustus vorig jaar, ik heb de hoop opgegeven dat er ooit nog iets mee gedaan wordt.
Met als resultaat dat een zeer gewild product wat via onze eigen webwinkel zeer goed verkoopt, maar via Bol.com waarschijnlijk nooit zal verkopen.

Heel erg bedankt voor je positieve woorden en feedback! :)

Scorekaart voor bol

Algemeen 4 van 5 sterren
Verzending 4 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg
Thuiswinkel Zakelijk

Review toevoegen Meld foutieve informatie