Uit eigen beweging
AlgemeenPrinter bij mij gaat kapot, bestel een nieuwe bij 123inkt. Betaald per iDeal (€500).
Moet voor het eind van het jaar als zzp-er veel printen, dus haast geboden.
Word ik de dag na de bestelling gebeld, wij gaan niet aan u leveren!!!
Ik vraag waarom. Antwoord: u bent wederverkoper.
Ik vraag waarop maakt u dat op en waarom krijg ik wel andere spullen geleverd?Ja dat kunnen wij zien aan de bestelhistorie.
Ok, ik ben werkzaam als ZZP-er in de ICT, maar wederverkoper. Laat mij niet lachen.
In bijna 25 jaar ondernemerschap heb ik zoiets nog nooit meegemaakt. Een bedrijf wat iets niet wilt verkopen. Ronduit belachelijk.
Nooit meer bestellen dus bij deze waardeloze onderneming!
Niet geleverd gekregen omdat ze niet willen leveren aan een ZZP-er in de ICT. In 25 jaar ondernemerschap nog nooit een bedrijf meegemaakt wat niet wilt leveren.
KlantenserviceVriendelijk gesprek dat ze niet aan mij wilde verkopen omdat ik wederverkoper zou zijn. Om te lachen toch.
Goed dat je je ervaring via deze weg kenbaar maakt, Bas! Wij richten ons op particuliere en zakelijke eindgebruikers. In verband met logistieke redenen hebben wij een beleid waarin staat aangegeven niet te leveren aan resellers. Mocht je voor eigen gebruik huismerk cartridges willen bestellen, is dat uiteraard wel mogelijk! Groetjes, Romy van 123inkt