Uit eigen beweging
AlgemeenWees niet als ik, en lees reviews in plaats van enkel naar de sterren te kijken!
Ik had met spoed een nieuwe laptop nodig en had een HP op het oog, via een Google search kwam ik bij ElectroCorner uit en dit zag er allemaal goed uit. De laptop was 5-10% goedkoper dan bij HP zelf, dat leek met een prima deal. Vlug besteld en net zo vlug het artikel ontvangen (de volgende dag, top). Toen de bezorger kwam kon ik al op de doos zien dat er 'Renew' stond, direct dacht ik; het zal toch geen refurbished laptop zijn?
Toch wel. Ik heb de factuur en de webpagina nagekeken, maar nergens zag ik dat het een refurbished machine betrof. Tot ik in helemaal naar beneden scrollde en 'HP Renew' zag staan bij fabrikant.
Eigenlijk ongelooflijk dat dit zo toegestaan is, als dat überhaupt zo is. Ik noem het misleiding, want het wordt simpelweg niet voldoende kenbaar gemaakt.
Uiteindelijk de laptop zeer goed nagekeken en daar moet ik toegeven dat het er helemaal als nieuw uitzag. Ik kon aan de bijgeleverde oplader wel zien dat die al bij iemand had gelegen die nogal harige huisdieren had gehad. Niks wat een doekje niet oploste... Door mijn spoed toch besloten de laptop te houden en voorlopig werkt die goed. Ik heb allerlei tests uitgevoerd en hij doet niet onder aan een nieuwe machine.
HP biedt 1 jaar fabrieksgarantie, wat uitgebreid kan worden tot 3 jaar. Dat ga ik wel doen.
De volgende dag geleverd, dus dat was top! Daar kan echt niks over gezegd worden.